Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Gül Kardeşler..... (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: Gül Kardeşler.....
1966belair (Kullanıcı)
Blair 66
Gold Boarder
Gönderiler: 283
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cinsiyet: Erkek erhanates964@hotmail.com Bölge: Düzce Doğum Tarihi: 1965-07-10
11 Yıls, 5 Ays ago Başarı: 0  
Gül karde_ler merhaba,günayd1n aram1za ho_ geldiniz yazd1klar1n1zdan son derece keyf ald1m hepimizin bu platfofmda ortak noktas1 var bizimki biraz daha farkl1 1964 'e ayr1 duyulan özlem bem hep derdim 64'ü benim kadar seven olmaz diye demekki büyük konu_mamak gerekiyormu_Bu arada Sedat abinin mekan1nda uzun sure görü_emediimiz 64 hayran1 bir dostum daha önce mecburen satm1_ olduu arabas1n1 ar1yor geriye almak için ona dedimki bana Allah1m bir ev vereceine direksiz bir 64 versin dedim güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileiyle Selamlar.

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
derinmavi (Kullanıcı)
derinmavi
Junior Boarder
Gönderiler: 20
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
11 Yıls, 5 Ays ago Başarı: 0  
1966belair yazan:
Gül karde_ler merhaba,günayd1n aram1za ho_ geldiniz yazd1klar1n1zdan son derece keyf ald1m hepimizin bu platfofmda ortak noktas1 var bizimki biraz daha farkl1 1964 'e ayr1 duyulan özlem bem hep derdim 64'ü benim kadar seven olmaz diye demekki büyük konu_mamak gerekiyormu_Bu arada Sedat abinin mekan1nda uzun sure görü_emediimiz 64 hayran1 bir dostum daha önce mecburen satm1_ olduu arabas1n1 ar1yor geriye almak için ona dedimki bana Allah1m bir ev vereceine direksiz bir 64 versin dedim güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileiyle Selamlar.

Merhaba hoşbuldum güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim =))Ortak nokta klasiklermiz Nerde bir 56'tı görsem ilk önce gönlüm na kayar yalan yok seviyorum 56'tıları gelin görün ki o sevgiyi şu an 64 SS imiz için harcıyorum...İnşallah en kısa zamanda sizde en kısa zamanda gönlünüzdeki 64'ünüze kavuşursunuz bana sorarsanız ben ilk önce sağlık derim eğer huzurnuz ve sağlıgını yerinde değilse hiç bişey görmez gözünüz.. =))
Musss mutlu günleriniz daim olsun...

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın