Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 2
BAŞLIK: Cvp:
papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
12 Yıls, 4 Ays ago Başarı: 31  
"Pontıac'a biniyorum Mustang kabanı giyiyorum ama gene de benim favorim bu işte"diyor;

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
papatya54 (Yönetici)
Yönetici
graph

Son Düzenleme: 16/12/2011 16:37 By papatya54.
papatya54 (Yönetici)
Yönetici
graph

CANBON (Kullanıcı)
Junior Boarder
Gönderiler: 21
graphgraph
12 Yıls, 4 Ays ago Başarı: 2  
Herkeze selamlar diyerek bir şeyler söylemek istiyorum öncelikle pontiac coupenin restorasyon sürecinde bu haline gelmesinde emeği olan herkeze sonsuz teşekkürler..başta SEDAT abi olmak üzre İBRAHİM ustaya da ne kadar teşekkür etsem azdır.iyiki varsınız..ayrıca arabayı teslim almaya geldiğimde 2 gün konaklamak durumunda kaldığımız için samimiyetini ve dostluğunu esirgemiyen sevgili ŞENOL kardeşime ERHAN abime de burdan selamlarımı yolluyorum inşallah güzel günlerde hep beraber bir araya gelinen organizasyonlarda buluşup keyifli sohbetler yaparız..diyerek konuyu mustang monta getiriyorum yaklaşık 7 sene önce karşıyakada şans eseri bir mağzada gördüm ve hemen satın aldım o zaman bende 79 model ford taunus gihia var ama aklım hep amerikanda fakat şartlar müsait değil yapıcak bi şey yokBi gün bornovada program çalmaya gidiyorum cumartesi günüydü üzerimde bu montla bara gittim neyse sahneyi kurduk çalmaya başladık hemen sahnenin yanında böyle 45 yaşlarında bi adam yanında kız arkadaşı bana bakıyorlar bende acaba adamın kız arkadaşınamı baktım acaba adam rahatsız mı oldu diye düşünüyorum derken 1 saat sonra ara verdik adam 5 dakika sonra kuliste oturuyorum yanıma geldi meraba dedi meraba dedim ..bilader amerikancımısın sen dedi ..yok abi henüz değilim işte bi ford var idare ediyorum durumu dedim ford ne var dedi taunus dedim hmm anladım dedi ve konuya girdi ben dedi senin üstündeki montu satın almak istiyorum 65 mustang var bende dedi kaça aldıysan 2 katını vereyim sat dedi inanmıyosan araba barın önünde bi bak dedi yok abi inanıyorum dedim ama satmam diye tutturdum ben satasın satmazsın derken yarım saat sürdü bu konuşma baktı adam olcak gibi değil ikna oldu bende onları kapıya kadar geçirdim kız arkadaşıyla kırmızı mustang e binerken ben ah be bi gün sahip olabilicekmiyim acaba diye iç geçirirken o da tahminen alsaydım şu montu çok iyi olucaktı tüh be diyerek yola koyuldu .işte böyle abzürt komik bi hikaye bu mustang mont hikayesi)

Dennis (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
12 Yıls ago Başarı: 0  
MerHaba

Mustang montu vermemekte hala kararli misiniz.

Ben de talibim

papatya54 (Yönetici)
Yönetici
graph
12 Yıls ago Başarı: 31  
Dennis yazan:
MerHaba

Mustang montu vermemekte hala kararli misiniz.

Ben de talibim

Deniz sitemizin "Merhaba" bölümünden giri_ yaparak kendinizi ve klasik dünyan1z1 ve en önemlisi bu Mustang Mont hikayenizi anlat1rsan1z tüm site sakinleri olarak merak1m1z1 yenmi_ ve seni tan1m1_ oluruz;Can'a sitemizin ana sayfam1zdaki bölümde özelden mesaj atabilirsin;Zaten konusuna mesaj yazd11n1z için otomatik olarak ona konunun bir maili gidecektir;sitemize ho_geldin selamlar

Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın