Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:1559 Ford Ranchero (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: Cvp:1559 Ford Ranchero
mertkarslioglu (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
1559 Ford Ranchero 12 Yıls, 9 Ays ago Başarı: 0  
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum benimde bir klasik arabam var yalnız çok kötü durumda şuanda ama onu restore etmek istiyorum bu konuda bana yardımcı olabicek insanlara ihtiyacım var fotoğraflarını koyayım isterseniz bir bakın ona göre yorumlayın Araç Ankara plakalı olup Artvindedir bu nedenle buralara yakın bir tamirci bulmam gerekiyor bu aracın parçalarını falan bulabilmem için adresler falan varmı bana yardımcı olursanız çok sevineceğim ve teşekkürler...

Araç : 1959 Ford Ranchero Pickup Kırmızı Beyaz

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  

Son Düzenleme: 10/07/2011 17:20 By papatya54.
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
Cvp:1559 Ford Ranchero 12 Yıls, 9 Ays ago Başarı: 31  
Mert aramıza hoşgeldin "Merhaba" bölümünden kendinden ve 59 Ford *Ranchero Pickup dan bahsedersen seni ve nadir klasiğini tanımış hikayesini öğrenmiş oluruz;ben ekleyip görünmeyen resimlerini görünür hale çevirdim;arabanın Pickup aksesuarı açısından pek parçasını bulacağını sanmıyorum zira oldukça az bir klasik; ama motor ve yürüyenin de bir sıkıntı olmaz sanırım kaporta boya döşeme gibi işleride ihtiyacının boyutuna göre içinde meslek aşkı ve dürüstlüğü kalabilmiş bir sanatkarlar gurubunu iyi tesbit edip yaptırabilirsin resimlerden pek de kötü görünmüyor hakkınızda hayırlısı olsun, kolay gelsin Sakaryadan sevgi ve selamlarımla Sedat Papatya;

Son Düzenleme: 10/07/2011 17:27 By papatya54.
mertkarslioglu (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Cvp:1559 Ford Ranchero 12 Yıls, 9 Ays ago Başarı: 0  
Araç ara_t1rd11m kadar1yla Türkiyede pek yok çok nadir araçlardan Araç 1959 Model Ford Rancero 4000cc motor hacmi ve 105 Beygir gücünce 16 senedir garajda duruyor ama arac1n yürüyen aksam1nda pek problem yok yaln1z elektrik kablolar1 falan hasar görmü_ olabilir bu nedenle onlar1n dei_mesi gerebilir.

papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
Cvp:1559 Ford Ranchero 12 Yıls, 9 Ays ago Başarı: 31  
Mert söz konusu olan elektirik kabloları yani tesisat ise kolay herşehirde bunu yapabilecek iyi ustalar olabilir zira numunesi elinde aynısını aslına sadık kalarak yeniden yapacak;hayırlısı olsun bira araştırıp öyle karar verirsin selamalar kolay gelsin;

Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın