Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cevapla:Unutulmayacak Dostlar (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: Cevapla:Unutulmayacak Dostlar
papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Unutulmayacak Dostlar 16 Yıls, 6 Ays ago Başarı: 31  
"Her fani ölümü tadacaktır"hadisin de olduğu gibi ölüm hepimiz için ve zamanı belli değil.Karşılaştığımız an hele sevdiklerimiz de gerçekleşince bir tuhaf oluyoruz doğal karşılamamız gerekirken.Dostum,ağabeyim,iyi bir sanatkar sıkı bir amerikancı motor rektefe ustamız Nihat abimizi genç yaşta kaybettik.Birçok hatıralarım arasın da amerikanlarla olanlar ön plana çıkıyor.Tesadüfen gördüğü 60 Coupe için İzmir'e dört sefer gittik de son gidişimiz de arabayı bulduysak da sahibine bir türlü ulaşamadık notlar bıraktık da bizi ara diye aramadı ve elimiz boş geldik İzmir yollarından.Gerçi İzmir den boş çıkmıştık ama tesadüf ya Bursa ya doğru gelirken sabahın 07sin de sözleşmiş gibi İzmir den Bursa girişinde yan yolda giden 62 coupe ye tesadüf ettik ve peşine takıldık adamın misafirleri varmış da kahvaltı alışverişi için çıkmış evden biz denk geldik ve pazarlık sonucu aldık 62 yi neye niyet neye kısmet oldu.6/otomatik.siyah bir 62 coupe.İki sene bindikten sonra İstanbul'a satmıştı.Ondan önce 68 Sport Sedan full otomatik 327 motor chevrolet arabada ise bilmeden birbirimize düştük adeta önce ben araba sahibiyle konuştum anlaştım kaporasını verdim ertesi gün parayı verip arabayı alacaktım tesadüf ya kardeşinin galericiye ucuzmu pahallımı gibi fiat sorması sonucu 68 in fiatı galericinin işe girmesiyle arttı ve garip tesadüf ya aynı zaman da Nihat abinin de arkadaşı olan galerici ibreyi Nihat'a döndürüyor Nihat abide sana bir sürprizim var diye mevzuyu bana anlatmadan güya sürpriz yapacağım diye biraz daha fazla vererek arabayı galeriden alıyor.Ben anlatınca geri ya da bana vermek istiyor ama ben asıl sahibine kızdığımdan dolayı almamaya yemin ediyorum ve genede benim zorlamamla Nihat'a aldırıyorum.Bir sene için de İstanbul'a sattı çok güzel on numara bir arabaydı ve yaptığı yanlışlık için hala eski sahibine kızarım.Birde ilk amerikanı 76 Buıck Skylark tı V8 olmasına rağmen sevememişti.Yollar da kalıp geceden sabaha motor yapmalar.Demir janta oturmayan güzel kapakların hatırına jantları ters düz yapmalar.Birlikte birçok arabalı arabasız ilginç hatıraları yaşadık ve çok verimli olacağı yaşta aramızdan ayrıldı onun için olmaz diye birşey yoktu hayatın da ve sanatında.Allah'ın rahmeti üzerine olsun ruhun şaad olsun seni unutmayacağız Nihat Usta.Nihat Abi. Nihat BİLGİÇ.........

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
EMRENOVA (Kullanıcı)
Junior Boarder
Gönderiler: 25
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cevapla:Unutulmayacak Dostlar 16 Yıls, 6 Ays ago Başarı: 1  
başımız sağolsun

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın