Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:iyi günler bi konuda yardım istiyecektim !!!!!!! (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: Cvp:iyi günler bi konuda yardım istiyecektim !!!!!!!
59impala (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
15 Yıls, 10 Ays ago Başarı: 0  
BEN BİR KLASİK ARABA TUTKUNUYUM SİZLER GİBİ BEN İŞYERİME GİTMEK VE HAFTASONU ARKADAŞLARIMLA GEZMEK İÇİN BİR KLASİK BİR ARABA ALACAĞIM HANGİ ARABALARI TAVSİYE EDERSİNİZ
TEŞEKKÜRLER

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
15 Yıls, 10 Ays ago Başarı: 31  
Merhabalar ve sitemize hoşgeldiniz.Klasik tutkunuz ve isteğinizi belirtmişsiniz kendinizi de site sakinlerine tanıtırsanız sıcak ortam ve sohbetlere katılım çabuk olur.Anlattığınız tutkuyu bir marka ve modele dökmek bizler için zor olur.Hani derler ya "Zevkler ve renkler tartışılma "diye;bu yüzden sizin sevginiz ve bir modele ilgi duymanız da önemli tabii ki ama klasik dünyasının da malum "En"leri var; bunlara sahip olmak hatta ulaşmak sadece maddiyatla da olmuyor, genelde 50ler ve 60lar talep görüyor model olarak,70 den sonrası kötü mü? tabii ki hayır; ardından da markalar gelir, onlarda da geniş bir yelpaze var General Motor,Mopar, Ford ve diğerleri derken peşinden olursa tabiiki sport(üstü açık) yada coupe(tek kapı) hiç olmasa sport sedan(direksiz) olsun ama çok temiz bir sedan'ı(direkli) da yabana atmamak lazım hepsini toplarsak zaten kullanıcı adında da yazdığı gibi "59impala" derken amerikan dünyasına yabancı değilsin sanırım sitemizi gezerseniz yada satılık arabalar olan sitelerde markalar ve fiyatlarına kendi durumunuzu da ekleyerek ortaya kandinizin bir sonuç çıkarmanız gerekecek ki beğendiğiniz tip ve fiyat tesbitinizi de bizlerle tekrar paylaşırsanız size cevap verecek dostları burada tekrar bulabileceğinize eminim ;sonrasın da da size tavsiye de edilecek arabalar olacaktır,selamlar!!

Son Düzenleme: 16/07/2008 11:12 By papatya54.
59impala (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
satılık bölümünde ki arabaların fiyatları nerde yazıyor öğrenebilirmiyim

papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
15 Yıls, 10 Ays ago Başarı: 31  
72İmpala kırmızı=7500Ytl/ 69 İmpala beyaz=15000Ytl/ 75 Nova mavi=8000ytl bunlar arkadaşlarımızın arabaları ilgilendiğin olursa telefonlarını veririm direk irtibata geçersiniz bende yardımcı olurum Cep:0 532 224 98 88 iş:0 264 275 28 71 selamlar

Barbarossa (Kullanıcı)
Senior Boarder
Gönderiler: 66
graphgraph
takas düşünülen varmı aceba

Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın