Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 3
BAŞLIK: 57 Chevy Dosyasi
bigshark (Yönetici)
"Hic bir araba 57 Chevy Belair'den guzel degildir"
Yönetici
Gönderiler: 2370
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cvp:57 Chevy Dosyasi 16 Yıls, 3 Ays ago Başarı: 7  
deniz yazan:
bigşark zonguldaktaki siyah 57 hartop u hiç düşünmedinmi siyah senin istyediğin renkte ve hartop bir araba
http://www.sahibinden.com/57_direksizWQQaXQQ5101474WQQpXQQdisplayitem

Deniz ilgine tesekkurler. Bartin'a giderken Yilbasinda Caycuma'ya ugrayip bakacaktim. Ama arac sahiplerine ulasamadim. Ama aklimda, bir firsatini bulup bakacagim. Fena durmuyor araba senin de dedigin gibi..

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
deniz (Kullanıcı)
Senior Boarder
Gönderiler: 45
graphgraph
Cvp:57 Chevy Dosyasi 16 Yıls, 3 Ays ago Başarı: 0  
bu araba yanlış hatırlamıyosam 1 yada 2 yıl evel yine satılıktaydı kaldırmışlardı ilanını bu aralar yine satılıkta bir görmende fayda var bence fiyatı bütçene uyuyosa tabi dilerim gönlündeki arabaya sahip olursun

tolga957 (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 465
graphgraph
Cvp:57 Chevy Dosyasi 16 Yıls, 3 Ays ago Başarı: 0  
SERDAR
BEN SAHIBI ILE GORUSTUM,HATTA SEDAT ABI ARABAYI TANIYOR,BEN 15 VERDIM KABUL ETMEDI SAHIBI,DAHA SONRA OGRENDIM ARABANIN KOLTUKLARI ORJINAL DEGILMIS CAPRICE KOLTUGUYMUS,RADYO YOK,DIREKSIYON ORJINAL DEGIL,ARABA ORJINALLIKTEN BIRAZ UZAKLASMIS VE 5-6 YIL ONCE BIR KAPORTACIYA ARABA TOPLANSIN DIYE VERILMIS,OLMAMIS SAHIBI ARABAYI GERI ALMIS VS VS ARABANIN CURUKLERI VAR,ALININCA HEMEN TOPLANMASI GEREKLI,GERISI SANA KALMIS...

kemalakel (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 653
graphgraph
Cvp:57 Chevy Aksesuarlari Kitapcigi 16 Yıls, 3 Ays ago Başarı: 4  
bigshark yazan:
O kadar calisiyoruz burda , hic bir yorum, ekleme, memnuniyet, begeni yada elestiri yok mu? Belki de tum her seyi "Chevy 57 Dosyasi" altina koydugum icin mi okuyamadiniz???

Serdar Merhaba, (kendi fikrim) Senin bu ugrasini sanirim kimse goz ardi etmez ve bir sey yazmamak umursamamak degil ve sende biliyorsunki bu bilgileri hepimiz netten cogumuz biliyordur ve emin ol okunuyordur en azindan sen aktarmaya devam et ne guzel goruyoruz iste.
Ben sadece 56 degil 50 li yillara ait baska model ve markalarada ait degisik resim ve bilgileri muhafaza ediyorum ve buna inanki internet olmadigi donemde bana 55-56-57 classic chevy international'dan katalog ve iki yil sure ile fasikul geldi, dolayisi ile senin israrla 57 uzerinde durman kimseyi rahatsiz etmez inadina takip eder, Tam yol devam.

bigshark (Yönetici)
"Hic bir araba 57 Chevy Belair'den guzel degildir"
Yönetici
Gönderiler: 2370
graphgraph
57 Chevy coupe 150 serisi (Handyman) 16 Yıls, 3 Ays ago Başarı: 7  
150 serisi coupe 57 Chevy'de arka koltuk opsiyonel olarak sunuluyordu.( cok ilginc) Cunku GM, 57 model 150 coupe serisi arabalari gunumuzde daha cok sirketlerin ragbet ettigi; tek kapi ve arka yan camlari olmayan mini-van tipi ( Opel Corsa, Fiat Palio, Peugeot 206 vb. ) araclarin kullanim alani olan, pazarlamacilar, teknik servis elamanlari gibi kisilerin hem is, hem kisisel ihtiyaclarinin karsilanmasi icin uretmisti.

150 serisinde 210 yada Belair modelinde bol miktarda olan krom ve nikelaj aksam cok azdi.Fakat arabanin govdesi ve genel hatlari diger seriler ile ayniydi.57 Chevy tasarlanirken kuyruk bolumu F-86 Jet ucaklarinin kuyruklarindan esinlenilmisti.

Amerikan Hava Kuvvetlerine ait F-86 Jet Ucagi

150 serisinde onden bakildiginda on izgara, tampon, nikelajlar ve diger aksesuarlar obur modellere gore ( 210 yada Belair) cok farkli degildi.Buna karsin; ilginc olani, 150 serisinde diger modellerde de kulanilan tum motor seceneklerinden herhangi birini secme sansinin olmasiydi.1955 ve 1956 modellerde boyle bir secim olanaksizdi.Araclarin modelleri arasindaki aksesuar ve diger donanim farklarindan dolayi V8 fuel injected motorlu bir 150 serisi 57 Chevy'ler icinde en hizli olabiliyordu (!)

Resimlerdeki 150 serisi Handyman Harbour mavisi idi ve 283 Cui V8 cift 4 barrel karburatorlu ve 245 HP idi.
3 ileri manual sanzumana sahipti.Radyo ve kaloriferi yoktu.O zamanlar 150 serisi icin aksesuar olarak sadece elektrikli on cam fiskiyeleri ve kapi kolcaklari siparis edilebiliyordu. Zamaninda uretilmis 8,300 arabadan bir tanesiydi ve cok ozenle toplanmisti.2006 yilinda Florida'da yapilan 57 Chevy yarismasinda 1000 puan uzerinden 993 puan alarak " en orjinal toplanmis ve saklanmis 57 Chevy" odulunu yuzlerce 210 ve Belair'in arasindan siyrilarak aldi. Her ne kadar Belair sevsem de bu 150 Handyman karsisinda sapkami cikariyor ve onunde saygiyla egiliyorum.

AAA arka koltuk Yok (!)

papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
Cvp:57 Chevy Aksesuarlari Kitapcigi 16 Yıls, 3 Ays ago Başarı: 31  
Arkadaşlar Caycuma da ki 57 Hardop hepiniz tarafından biliniyor sanırım.Araba elden geçmesi lazım Tolga için sahibi Akın ile konuşmuştum 20 000$ internette ki istenen fiatı.Tolga için 15 000Ytl teklif ettik vermedi olur fiatını da ille de sen söyle diye bana bırakıyor bende kimsenin malına şunu eder diyemem tabii ki resimleri birkez daha ekleyim yorun sizlerin...

Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın