Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
camaro 1979 berlinetta almayı düşünüyorum yardım edebilirmisiniz? (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: camaro 1979 berlinetta almayı düşünüyorum yardım edebilirmisiniz?
ggergef (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 3
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
13 Yıls, 8 Ays ago Başarı: 0  
öncelikle sitenize yeni üye oldum umarım uzun süre aranızda olurum... Böyle bir sitelerin TRde bulunmasıda çok güzel emeği geçen herkese teşekkürler... arabalar konusunda yeterli şekilde bilgi sahibiyim ama amerikanlar konusunda deyim yerindeyse sıfırım... Bir abimizin camaro 1979 berlinetta'sı var bu aracı almayı düşünüyorum öncelikle rakamı belirtim 35000TL istiyor oda sana oluru diyor yoksa hayatta vermezmiş başkasına...
araç 10 senedir bu abimizde aldığında durumu kötü değildi ama komple arabayı baştan yaptırdı aracı doyrurup komple boyattı döşemelerini yeniden yaptırdı jantlarını lastiklerini yurt dışından getirtti motorunu komple elden geçirtti makaslarını yurtdışından getirtti v.s. Adan Zye yenilettirdi arabayı... şuan masrafsız.. sizce ilk defa amerikan kullanıcak biri için bu araç uygunmudur? Alacağım fiyat yüksekmidir? bu kasa tutulan bir kasamıdır yoksa ara kasa olduğu için pek fazla tutulmuyormu? alırken nelere dikkat etmem gerekiyor?
aracın teknik özelliklerinide bulamadım...
Bana yarıdımcı olup akıl verirseniz çok sevinirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
      Başlık Yazar Tarih
    thread link
ggergef 29/08/2010 13:28
    thread link
thread linkthread link
62zafer54 29/08/2010 18:27
    thread link
thread linkthread linkthread link
ggergef 30/08/2010 01:49
    thread link
thread linkthread linkthread linkthread link
papatya54 30/08/2010 11:08