Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: selam olsun
dieselkemal (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 3
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
selam olsun 16 Yıls, 3 Ays ago Başarı: 0  
selamın aleykum butun amerıkancı dostlara selam olsun bu formun varlıgından sedat beyın vasıtasıyla haberdar oldun umarım burda ıhtıyacım olan tavsıye ve onerılere ulasabılırım bende herzaman kendı alanımda yardımlara acıgım. bundan 3 sene once aldıgım 75 camaro typelt ıle aranıza katıldım katıldım katılmasına ama sadece mal sahıbı olarak henuz trafıkte keyfını surmek nasıp olmadı aldıgım hafta yaptıgım 200 km harıc benım ıcınde bulundugun alan guncel makınalarla motorsporları yanı en eskısı 96 model . 4 yıla yakın zaman formula 3 takımında calıstım uzun bı donem havalandırma ısıyle ugrastım bunun yanında bırde spor karıyerım var gureş ve prıde fıght yapıyorum son ıkı seneden berıde kıbrısta mınık arabalara kocaman turbolar takıyoruz YANLIZZZZZZ
daha once bılseydım kaportacı dogmak ısterdım cunkı amerıkan ısıne gırınce arabayı sattıranda, goturende, durduranda, vırajı dondurande, mılletı baktıranda, KAPORTA. ben mekanık oldugum ıcın arabada olucabılecek mekanık sıkıntılardan pek cekınmıyorum ama ıstanbul gıbı bıyerde HAKKIYLA DURUST ve ADIL calısan kaportacıların bu kadar (az) oldugunu da bılmıyodum dıkkatınızı cekerım yok demedım AZ su an halen daha bı kaportacı arayısındayım umarım kısa zamanda trafıktekı seyrımle aranıza gercekten katılıcam tanısma yazımı cok deger verdıgım bır buyugumun sozuyle bıtırmek ıstıyorum

hayatında su 3 seyı asla degıstırme

KARIN

AVUKATIN

KAPORTACIN :_b_link__:

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
hakan er (Kullanıcı)
Gold Boarder
Gönderiler: 289
graphgraph
Cvp:selam olsun 16 Yıls, 3 Ays ago Başarı: 3  
aramıza hoşgeldiniz kemal bey,güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle...

56 cı

papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
Cvp:selam olsun 16 Yıls, 3 Ays ago Başarı: 31  
Kemal merhaba aramıza ve sitemize hoş geldin araba dünyasın da ki bilgi dağarcığın ve renkli kişiliğinle bizlere ışık tutacağından eminim, bir şeyi de sormadan geçemiyeceğim.Niye diesel??

Son Düzenleme: 07/02/2008 17:32 By papatya54.
bigshark (Yönetici)
"Hic bir araba 57 Chevy Belair'den guzel degildir"
Yönetici
Gönderiler: 2370
graphgraph
Cvp:selam olsun 16 Yıls, 3 Ays ago Başarı: 7  
dieselkemal yazan:
selamın aleykum butun amerıkancı dostlara selam olsun bu formun varlıgından sedat beyın vasıtasıyla haberdar oldun umarım burda ıhtıyacım olan tavsıye ve onerılere ulasabılırım bende herzaman kendı alanımda yardımlara acıgım. bundan 3 sene once aldıgım 75 camaro typelt ıle aranıza katıldım katıldım katılmasına ama sadece mal sahıbı olarak henuz trafıkte keyfını surmek nasıp olmadı aldıgım hafta yaptıgım 200 km harıc benım ıcınde bulundugun alan guncel makınalarla motorsporları yanı en eskısı 96 model . 4 yıla yakın zaman formula 3 takımında calıstım uzun bı donem havalandırma ısıyle ugrastım bunun yanında bırde spor karıyerım var gureş ve prıde fıght yapıyorum son ıkı seneden berıde kıbrısta mınık arabalara kocaman turbolar takıyoruz YANLIZZZZZZ
daha once bılseydım kaportacı dogmak ısterdım cunkı amerıkan ısıne gırınce arabayı sattıranda, goturende, durduranda, vırajı dondurande, mılletı baktıranda, KAPORTA. ben mekanık oldugum ıcın arabada olucabılecek mekanık sıkıntılardan pek cekınmıyorum ama ıstanbul gıbı bıyerde HAKKIYLA DURUST ve ADIL calısan kaportacıların bu kadar (az) oldugunu da bılmıyodum dıkkatınızı cekerım yok demedım AZ su an halen daha bı kaportacı arayısındayım umarım kısa zamanda trafıktekı seyrımle aranıza gercekten katılıcam tanısma yazımı cok deger verdıgım bır buyugumun sozuyle bıtırmek ıstıyorum

hayatında su 3 seyı asla degıstırme

KARIN

AVUKATIN

KAPORTACIN :_b_link__:

Kemal Bey hosgeldiniz, paylasimlarinizi bekliyoruz..

Selamlar,

Serdar

dieselkemal (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 3
graphgraph
Cvp:selam olsun 16 Yıls, 3 Ays ago Başarı: 0  
niye dizel ?

çok tutumlu bir insan olduğum için yakın dostlarım dieselkemal derlerdi camaroyu alınca turbodieselkemal demeye başladılar hatta camaroya ford transit motoru atıcamı düşünler bile var hala

papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
Cvp:selam olsun 16 Yıls, 3 Ays ago Başarı: 31  
Biz amerikancılar için şakası bile kötü bu Camora'da Ford Transit motoru!!! Alfred Hickok(Doğru mu yazdım)filimin de falan mı gördün yoksa Kemal; işin tabii ki espiri ağırlıklı yönüydü konu ama bir de gerçek boyutu var ekonomi, bu da hepimiz açısın dan önemli diyeceğim, genelimiz bu işe ticarii açıdan değil de zevk gözüyle baktığımız için o boyutuyla ilgilenmemeye çalışıyoruz.İkinci bir az yakan araba alma imkanı olanlarımız ekonomik boyurunu bu şekilde çözmeye çalışıyor, gaz olayı ise günlük kullananlarımız için kaçınılmaz oluyor.Aslannlarr gibi V-8 makinaya herşeye rağmen binme imkanına sahip olanlarımız da yılın kar yağmur ve kötü günlerini çıkarınca geriye kalan güneşli günler aynı zaman da doğal tasarrufu da kendiliğinden getiriyor; hani bir bulaşık makina reklamında ki gibi elde yıkamanın maliyetini öne çıkarıp yeni bulaşık makine alarak tasarruf yapabilirsiniz misali;

Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın