Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
ozgur ozbey-75 malibu classic kusadası (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: ozgur ozbey-75 malibu classic kusadası
ozz (Kullanıcı)
Gold Boarder
Gönderiler: 246
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
16 Yıls, 3 Ays ago Başarı: 0  
erhan buarada gecmiş olsun dileğin çin saol, dogan L ve mıcır kurbanı olduk ama bende hata yok diil tabi hız yuzunden..
sedat bey yada yasınız kac bilmiyorum ama ben boyle cok sizli bizli sevmiyorum sedat abi diyeyim..zaten o zaman tanısmıs olsaydık, zaten gonlum yoktu universiteyi falan bırakır cırak gelirdim yanınıza

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
ozz (Kullanıcı)
Gold Boarder
graphgraph
hatırladım adapazarı tarafında benzinliği ve 8 klasiği olan Yakup abiydi

57FORD (Kullanıcı)
Senior Boarder
Gönderiler: 55
graphgraph
ÖZGÜR KARDEŞ ARAMIZA HOŞGELDİN SİTENİN BÜYÜMESİ DEVAM EDİYOR [SEDAT ABİ]İNŞALLAH
ÜYE SAYIMIZ GÜNGEÇTİKÇE DAHADA ARTAR..
ÖZGÜR DİCEM İSTANBULDAN SUAT YAŞ 38 FARK VARSA AYARLARSIN SANA VE AMERİKANINA
HUZUR DOLU GÜNLER DİLERİM...

papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
16 Yıls, 3 Ays ago Başarı: 31  
Özgür merhaba dediğim gibi oralarda ki amerikan arabalarıyla olan hareketi senden bize yansıtmanı bekliyoruz paylaşımlar adına;Değirmendere'de ki bahsettiğim pembe 60 Convertıble şu an İzmit Marina da tekne restaurant sahibi dostup Yakup Kaptan dır.O bildiğin yer ve bina kendine aitti büyük depremde yerle bir oldu kendileri kurtuldu hatta hatırlarsan 64 Apache vardı lacivert çok güzel arkada kontinental kit lastiği olan o da altın da kalarak yok oldu neyse Allah yaşatmasın tekrar. Yakup Kaptan la ilgili arabalar ve konusu forumlarda classiccar da ki maviş adlı bölümde geçiyor okursun.Selamlar Kuşadası'na buralardan;

papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
16 Yıls, 3 Ays ago Başarı: 31  
Hep söylerim resmiyeti bende sevmem sevgi ve saygıya dayanmasını istediğim bu ortamda ortak paylaşımlarımızla başlayan dostluklar da abi,arkadaş ya da kardeşiz bunların değerlendirmasi herkezin kendisine bağlıdır.Kullanıcı isimlerimizin ve bazılarımız koydu koymayanlarda eklesin araba yada ikonların altında doğum tarihleri cinsiyet ve hangi şehirden oldukları yazılı bunlar hapimiz tarafından tamamlanırsa isteyen bu bilgilere göre kendisine dğer arkadaşlarına hitap yolunu seçer yaş faktörlerine göre; bu konuda bigshark yani Serdar arkadaşımız daha bilgili yardım isteyene o da ben de etmeye hazırız.Suat tabii ki sizlerle ve paylaşımlarla gittikçe renklenen sitemize yeni katılımlarla arkadaşlarımız hayat vermekte devamını temenni ederim.

Son Düzenleme: 09/02/2008 17:48 By papatya54.
ozz (Kullanıcı)
Gold Boarder
graphgraph
hosbulduk suat abi, benim de yaş 32..
sedat abi eve hatırlıyorum lacivert pickup"ını yakup abinin.. bende o deprem sırasında golcukte hastanedeydim, allah kimöseye gostermesin bi daha.. allah korusun bizde cok sabahlar yakup abiyle beraber sabahladık o barda vaktiyle, gerci hatırlayamayabilir ama gorusursen cok slmlarımı iletirsin kendisine..
abi kuşadasında suanda en duzgun araba hüseyin abimizin 60"ı var..beni bile hayrete düşüren, soylemişti bana tanıstıgımız zaman 4 kapı direkli düz6 60 topluyorum diye.. ama ben bu kadar guzel olabileceğini tahmin etmiyordum, bide biliyorsunuz turkiyede 4 kapı direkli L6 dediğin zaman bizde kıymeti yok malesef.. daha oncede bi 63 SS convertible gozbebeğimiz vardı burda, sahibi satmazdı hatta ilan cıktıgında bende inanmamıstım ama malesef katarakt inmiş gozlerine ve o yuzden satmıs..kayseriye gecmişti ama ordanda satıldı galiba.. birde öğül bey var, turkmen nhalının sahibi ondada 10 küsür guzel klasik var.. convertible mustang, 57 coupe, coupe mercury meteor bunlardan bazıları ve 30 civarı klasik BMW motorsiklet.. insallah zaman buldukca resimler siteye eklerim..
birde sanayide toplanan bi 57miz var ama uzun nzamandır ugrayamadım yanına suıanki durumunu tam bilemiyorum.. eskiden cok daha fazla amerikan vardı kuşadasında fakat malum basta ülke ekonomisi, asagıya giden turizm girdisi ve kusadasındaki ustalar yuzunden giderek azaltmakta.. benimde şimdi malibumda bi kaç sorun var ama dun sanayideydim,açıkçası gozum yemiyor herhangi bitanesine gitmeye, soruyorum bildiğim guvendiğim farklı ustalara onlarda kimseyi tavsiye edemiyor

Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın