Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Amerikancılara selam (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: Amerikancılara selam
57chevy (Kullanıcı)
Senior Boarder
Gönderiler: 48
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
16 Yıls, 1 Ay ago Başarı: 0  
Bütün amerikancı arkadaşlara istanbuldan selamlar

Bende amerikan hayranı olarak bu siteyi google da 57chevy resmi ararken tesadüfen buldum yazdıklarınızı biraz okuduktan sonra yazıp çizecek ve paylaşacak çok şey olduğunu düşünerek üye oldum

Benim amerikan merakıma gelince babam ve dayımdan geçti diyebilirim dayılarımdan biri araba tamircisiydi onun yanında gelen amerikan arabalarının çevresinde çok zaman geçirdim çocukluğumuz yağ pas benzin içerisinde ikiağızlı 18-19 u getir tornavidayı götür diye seslenen dayımın yanında onları kurcalayarak geçti diyebilirim 94 senesinde dayımı kaybettikten sonra biraz uzaklaşmışta oldum

Babamda 82 senesinde direkli 4 kapılı siyah bi 64 chevy impala almıştı büyük bir heyecanla. Aralık ayıydı yanlış hatırlamıyorsam salondaki koltuklardan daha geniş koltuklarına kurulup piposunuda yaktımı siyah güneş gözlüklerinide takıp yaylana yaylana gezerdi bu haliyle FBI ajanlarına benzettiğim babamı o arabayla özdeşleştirmiştim.
Arabasına hindi ölüsü diyenleri dövecek gibi olduğu odun gibi sert debriyajına kilitlendiğinde trafiği alt üst eden koldan vitesine bir çok sokağa giremediği büyüklüğüne rağmen yaktığı benzin helal olsun diyerek 97 senesine kadar filanda büyük bir zevkle kullandı impala yazısının yanındaki ceylan armalarına varana kadar önem vermişti amerikan arabası dedinmi saatlerce konuşmaktan sıkılmazdı sonraları yol kenarına terk etti
şu an son durumunu bilmemekle beraber plaka sorgulamada hala aynı araçta olduğu çıkıyor

Ayrıca başta elvis olmak üzere o yıllara ait şarkılarında hayranıyım elimde oldukçada iyi arşivim var isteyen arkadaşlarlada paylaşırım

örnek kiss me quick
http://uploaded.to/?id=9w7im3 target="_blank"> http://uploaded.to/?id=9w7im3

Benim favorim 57chevy belair v8 otomatik kırmızı beyaz ama illaki otomatik
rolantide çalışırken egzozundan çıkan v8 motorun sesini başka araçta duyamazsınız o sesin verdiği zevkide herkes anlamaz

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
bigshark (Yönetici)
"Hic bir araba 57 Chevy Belair'den guzel degildir"
Yönetici
Gönderiler: 2370
graphgraph
16 Yıls, 1 Ay ago Başarı: 7  
Tarkan Bey,

Aramiza hos geldiniz, sizin gibi bir 57 chevy severin de aramiza katiliyor olmasi guzel..57 Chevy ile ilgili gerekli , gereksiz ( ) bir suru bilgi site de "57 Chevy Dosyasi" altinda var. Bunun disinda baska bilgi/belge paylasimina ihtiyacin olursa cekinme..

Serdar

Son Düzenleme: 16/04/2008 09:07 By bigshark.
papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
16 Yıls, 1 Ay ago Başarı: 31  
Tarkan merhaba; amerikanla içli dışlı geçmişine ait hikayenle şanslı olmak adına farklılık arzediyorsun.Hani derler ya çekirdekten misali;Elvis'le amerikanı şahsen ayrı düşünemiyorum hep söylerim yaşım kemale ermiş olsa da hala Elvis dinlerken oyanayabilirim gibime geliyor!!Elvis ile ilgili farklı bilgi belge ve resimlerin varsa forumlarda ki Elvis'le ilgili bölüme ekleyebilirsin.57 sevgin ve renkli kişiliğinle aramıza tekrar hoşgeldin !!

Son Düzenleme: 16/04/2008 09:51 By papatya54.
hakan er (Kullanıcı)
Gold Boarder
Gönderiler: 289
graphgraph
16 Yıls, 1 Ay ago Başarı: 3  
tarkan bey hoşgeldiniz,umarum gönlünüzdeki 57 yi bulursunuz en kısa zamanda bu arada serdar bey mezattaki beyaz 57 nin motor resimleri ve göğsünün fotolarını sizin için çektim ama bildiğin gibi ben resim ekleme özürlüyüm msn varsa sana göndereyim sen ekle olmazsa

56 cı

bigshark (Yönetici)
"Hic bir araba 57 Chevy Belair'den guzel degildir"
Yönetici
Gönderiler: 2370
graphgraph
16 Yıls, 1 Ay ago Başarı: 7  
hakan bey

msn yok, e-mail adresim
Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır
gonderin resimleri, ben halledeyim..

hakan er (Kullanıcı)
Gold Boarder
Gönderiler: 289
graphgraph
16 Yıls, 1 Ay ago Başarı: 3  
msn yoksa benim işim zor serdar özgür kardeşim halledecek sağolsun resimleri,alakan için teşekkürler

56 cı

Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın