Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
SONUNDA ALDIM, (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: SONUNDA ALDIM,
Zeynel (Kullanıcı)
Junior Boarder
Gönderiler: 25
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
SONUNDA ALDIM, 15 Yıls, 11 Ays ago Başarı: 0  
Klasik arabası olsun olmasın gönlünde o bir dev gibi ihtişamlı , eşsiz süspansiyonlarıyla ve çoğu yeni arabalarda bile bulunmayan donanımlarıyla konforlu , anakucağı kadar rahat , güçlü vede çekici cezbedici horhor horuldayan kocaman motorlarıyla alışkanlık yapan makinalara sevgi besleyen herkese selamlar,

Ben Zeynel BEKTAŞ 1976 Yozgat doğumluyum 32 yıldır Ankara'da yaşıyorum.Son 5 yıldır İstanbul sevdalısıyım (laf aramızda fırsat kolluyorum İstanbul'a yerleşmeye). 10 yıldır uğraştığım oto kiralama işimi tasviye ettim şu an cep telefonu dükkanı işletmekte ve ayriyeten sigortacılık yapmaktayım.

Klasikoto.net tede üyeyim oradaki üye adım oskar birçoklarınız beni oradan da tanıyacaksınızdır. Çoğu kulağıma gelmesede hakkımda söylenen ''klasiksiz klasikçi'' ''fasulyeden klasikçi'' ve benzeri sözlerden sonra nihayet ilk klasik arabamı aldım. 8 Haziran Polenezköy şenliğinden sonra forumlara bol bol resimlerini ekleyeceğim.

İmkanlarım el verdiği sürece çoğu Sedat PAPATYA , Cihan CEYLAN , Kemal AKEL , Alaattin ABANOZ gibi insan sevgisi yüksek , hatır gönül bilir , saygıdeğer abilerimizin ve arkadaşlarımızın da bulunacakları organizasyonlara katılmaya gayret göstereceğim.

Herkese bol Klasikli horhorlu günler dilerim,

''DÜNYAYI GÜZELLİK KURTARACAK VE BİR İNSANI SEVMEKLE BAŞLAYACAK HERŞEY...''

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
ZELZELE (Kullanıcı)
Senior Boarder
Gönderiler: 57
graphgraph
Cvp:SONUNDA ALDIM, 15 Yıls, 11 Ays ago Başarı: 0  
Sevgili dostum Zeynel ,yeni yol arkadaşın hayırlı ugurlu olsun,tekeri düz bassın,bence içinde amerikan sevgisi olan ,gönül vermiş herkez bir amerikancıdır amerikanı olsun olmasın,senelerce benim amerikanım yoktu ama amerikan sevdam amerikan hayallerim vardı,dedigin gibi fasulyedendim heral şimdi hayallerim gerçek oldu.İçinde Amerikan hevesi olan herkezin hayalleri gerçek olur inşallah.Saygılarımla .HAKAN MİYASOGLU.

bigshark (Yönetici)
"Hic bir araba 57 Chevy Belair'den guzel degildir"
Yönetici
Gönderiler: 2370
graphgraph
Cvp:SONUNDA ALDIM, 15 Yıls, 11 Ays ago Başarı: 7  
Hayirli olsun Zeynel Bey, resimlerini paylasirsaniz sevinirim.

Darisi basimiza,

Serdar

Zeynel (Kullanıcı)
Junior Boarder
Gönderiler: 25
graphgraph
Hakan Abi ve Serdar çok teşekür ederim. Arabayı aldım 1 hafta yağını bile kontrol etmeden sürekli gezdim , ne resim çekecek kadar yıkatıp temizlettim nede resim çekmeye fırsatım oldu. Sonrasındada bacanağım Mehmet Abi bir götürdü arabayı bakım yapmaya bugün 8. gün hala getirmedi özledim arabayı dün gittim daha hiçbirşey yapmamışlar yani bakım bahane geziyorlar arabayla ne yapıyım araba bacanaktan kıymetlimi birazda ben gezdim geldim . İnşallah Polenezköy'de doğayla kucaklaşmış resimlerini çeker hep birlikte ekleriz.

Serdar senin araban olduğunu sanıyordum. Allah gönlündeki 57'yi nasip etsin inşallah.

Hakan Abi ve Serdar tekrar yeşekür ederim Pazar günü görüşürüz,

hakan er (Kullanıcı)
Gold Boarder
Gönderiler: 289
graphgraph
Cvp:SONUNDA ALDIM, 15 Yıls, 11 Ays ago Başarı: 3  
zeynel bey arabanız hayırlı uğurlu olsun iyigünlerde kullanın.ama ne aldınız onu yazmamaışsınız merak ettim klasiğinizi..istanbul a yerleşme durumu demişsiniz ama 1976 dan beri ist da yaşayan birisi olarak şunu söyleyebilirim ki istanbul un dışı sizi içi bizi yakar) fasulyeden amerikancılığa gelince,boşverin siz onları diyeni önemli olan insanlık... benim düşüncem araba insana değer katmaz insan arabaya değer katar... aramıza hoşgeldiniz tekrardan hayırlı olsun dileklerimle...

56cı

ozz (Kullanıcı)
Gold Boarder
Gönderiler: 246
graphgraph
tekrar hayırlısı olsun zeynel bursada gorusmustuk..ozgur kusadası

Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın