Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
SONUNDA ALDIM, (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: SONUNDA ALDIM,
57korhan63 (Kullanıcı)
Senior Boarder
Gönderiler: 73
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cvp:SONUNDA ALDIM, 15 Yıls, 11 Ays ago Başarı: 0  
zeynel hayırlıolsun diyorum öncelikle , fasulyeyi filan boşver , merak edip gönül verdiysen , sevgilinle , eşinle buluşmaya giderken ellerini pantolonuna silmek zorunda kalacak kadar yağ içindeysen ve o sana birşeyler anlatıyorken sen karbüratörü düşünüyorsan çoktan amerikancı olmuşsundur.
tekerin düz bassın

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
Zeynel (Kullanıcı)
Junior Boarder
Gönderiler: 25
graphgraph
Hakan ER ve Özgür merhaba çok teşekür ederim sağolun.

Özgür nasılsın? Bursa'da dostluğunu kazandığım arkadaşlarımdansın , umarım İstanbul'dada görüşürüz. Görüşemesekte gönüller bir olsun değil mi?

Hakan Bey Ankara ağırlıklı olarak memur kenti olması sebebiyle ticaret hayatı İstanbul kadar hareketli değil. İstanbul'a gelişlerimde varoşlar diye tabir ettiğimiz semtlere uğrmadığımdan , oraları tanımadığımdan dolayı eksik bir bakışa sahip olabilirim. Gerek sosyalitesi gerek ticari hareketliliği gerek tarihi ve turistik özelliği beni Ankara'ya dönüşte zorlamakta. Eminönü İskelesinin hemen yanında boş bir dükkan son iki gelişimde bana göz kırpıp duruyor.

Arabaya gelince 1969 model , 4 kapı direksiz , 8 slinidir 390 cui motorlu (hava filtresinin kapağında 400 rakamı var o yazı kafamı karıştırdı 400 cui de olabilir motor), 350 otomatik şanzumanlı , klimalı , hidrolik direksiyonlu Ford LTD

Şimdilik affınıza sığınaraktan tek resim yükleyeceğim,

Zeynel (Kullanıcı)
Junior Boarder
graphgraph
Sistem 50 kb dan büyük resmi kabul etmiyor yükleyemedim. İlk fırsatta resimleri eklerim.

Zeynel (Kullanıcı)
Junior Boarder
graphgraph
Korhan teşekür ederim senin arabalarını ilanından biliyorum güzel arabalar seninde tekerlerin düz bassın,

''Fasulyeden klasikçi'' sözü benim gocunduğum bir söz değil bilakis insanın içindeki acemi ruhu kamçılıyor , yani hoşuma gitmiyor değildi aslında.

papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
Cvp:SONUNDA ALDIM, 15 Yıls, 11 Ays ago Başarı: 31  
Zeynel merhaba;69 Ford LTD den hayırlı olsun.Sabah beri şöyle bir gözucuyla bakınca gördüğüm yazına ve sevincine ortak olarak cevap yazacağım yazmasına da bu fırsatı bir kaç teşebbüsten sonra ancak şimdi bulabildim.Tekrar hayırlı olsun ve Allah sevdiklerinle keyifli sürüşler nasip etsin.Amerikan Dünyasın da bulunan bizler bu dünyanın zevkli ve keyifli yönünü keşfedip Allah'da bir çoğumuza üstüne bir, hatta birkaç Amerikan arabası da nasip ettimi iş bitmiyor.Bununla gelen dostluklar ve güzellikleri olmazsa arabalı yanlızlık arabasız dostluklara her zaman yenilmiştir.Bunu için şahsen benim gözümde arabalı yada arabasız klasik dostun durumu pek farketmiyor bir çoğumuza da ettiğini sanmıyorum.O bahsettiğin malum sözler de sanırım espri anlamlı dökülmüştür ağızlardan ve dikkate almaya belki sarfeden için bile değmez diyelim ve yeni geldi dediğimiz bu yaz günleri bitmeden paylaşmanın ve birlikte olmanın keyifli anlarını hep birlikte yaşayalım.Çünkü gerçek dostluklar amerikanlı veya amerikansız olsun bu ortamlarda hayat buluyor.Görüşmek üzere selamlar

ozz (Kullanıcı)
Gold Boarder
Gönderiler: 246
graphgraph
zeynel resimleri bana mail at ben yukleyeyim buraya..
Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın