Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: selamlar
ataharita (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 4
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
selamlar 15 Yıls, 6 Ays ago Başarı: 0  
Herkeze merhaba.Adım Murat.Tekirdağ Çorlu da yaşıyorum.Mühendisim.Amerikancılığın giriş kısmı olan nova alıp satma kısmını çok şükür atlattım.Merak babadan kalma.İmkanlar dahilinde iyi bir garaj oluşturup kendi emeğimide katarak bir şeyler yapabilmek hayalim.Site harika.Özellikle sevdiğim bir model olan 57 chevy ile ilgili ilk defa bu kadar detaylı bilgileri bulabilmek beni çok sevindirdi.Tanıdık olarak ozz u gördüm.Zaman içinde herkezle tanışmak ve güzel bilgiler paylaşmak mümkün olacaktır umarım.Tekirdağ rakısı isteyen olursa çekinmeden söylesin.Para teklif etmeyin darılırım vallahi.Tampon ,kapı,vs. kabul edilir.

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
bayram (Kullanıcı)
Expert Boarder
Gönderiler: 87
graphgraph
Cvp:selamlar 15 Yıls, 6 Ays ago Başarı: 0  
MURAT BEY ARAMIZA HOŞGELDİNİZ UMARIM PAYLAŞIM KONUSUNDA SİTEDEKİ TECRÜBELİ ARKADAŞLAR SİZLERE YARDIMCI OLACAKLARDIR.
TEKRAR ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ.

BAYRAM AYDIN
TRCLASSİC CAR DERGİSİ

papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
Cvp:selamlar 15 Yıls, 6 Ays ago Başarı: 31  
Murat merhabalar;,sayende renkli forumlar geçireceğimizi hissettiren satırlarınla sitemize ve aramıza hoşgeldin.Bilgi belge ve ortak paylaşımlarınla ilerleyen zamanlarda hepimizi adeta bir özz kadar tanıdık hissedeceğine eminim çünkü ana sayfamda ki yazımda olduğu gibi hepimizin ortak noktası iflah olmaz şu amerikan sevdası;Sakarya dan sevgi ve selamlarımla;Sedat Papatya

ozz (Kullanıcı)
Gold Boarder
Gönderiler: 246
graphgraph
ooo abi hosgeldin nasılsın görüşmeyeli.. valla daha once aklıma gelseydin sana soylerdim bu siteyide.. kimse yanlıs anlamasın sonucta bende baska bi sitede adminim ama ben hep diyorum ya sedat abinin siteyi kendime saklıyorum.. daha az kalabalık oldugu için daha huzurlu oldugunu düşünüyorum.. buarada murat saolsun rakı konusunda saka yapmıyor gayet ciddi, ben sahsen tecrube ettim zaten benim dukkanı tekrar eski ufak rakı&meze sekline döndürdüm, tekrar yolun düşerse beklerim bu sefer rakılar benden zaten numaram hala olması lazım dimi?
0-532-5427993 avrupaya selamlar

ataharita (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 4
graphgraph
Bayram bey ve Sedat bey sıcak cevaplarınız için çok teşekkürler.Eminim çok faydalanacağım bu siteden.Ozgürcüm sanada çok selamlar.Kesin uğrarım mekana merak etme.

Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın