Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
merhabalar.. (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: merhabalar..
bülent 92 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 11
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cinsiyet: Erkek Bölge: İstanbul/Bahçelievler Doğum Tarihi: 1992-01-10
merhabalar.. 15 Yıls, 6 Ays ago Başarı: 0  
meraba.ben bülent.16 yaşındayım.amerikanlara karşı büyük bir sevgi duyuyorum.2 sene öncesine kadar hayalim çok büyük bir kaporta ustası olmaktı.ama bu devirde okumak şart.çevremde bu işle ilgilenen büyüklerim malesef yok.4 yıldır internet ve dergi aracılığıyla kendi çapımda bilgi ediniyorum.başlangıçta marka model bilgisi edinmek benim için yeterliydi.ileride bir amerikan almayı kafama soktuğumdan beri motor ve kaporta bilgisi ediniyorum.öğretenim fikir verenim olmadığından olmadığı birazcık zorlanıyorum.umarım siz amerikancı abilerim bana yardımcı olursunuz..

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
bigshark (Yönetici)
"Hic bir araba 57 Chevy Belair'den guzel degildir"
Yönetici
Gönderiler: 2370
graphgraph
Cvp:merhabalar.. 15 Yıls, 6 Ays ago Başarı: 7  
Bulent aramiza hosgeldin.
Forumlarda degisik konularda bir cok fikir paylasiliyor, umarim sana yardimci olur. Paylasim ve katilimlarini bekliyoruz.

Serdar

acemi ama sevdalı (Kullanıcı)
Expert Boarder
Gönderiler: 106
graphgraph
Cvp:merhabalar.. 15 Yıls, 6 Ays ago Başarı: 0  
kendımı bıldım bılelı amerıkan arabası sohbetlerı ıçindeydım,basta babam dayılarım sıkı amerıkancılardı.ne zaman bır mısafır gelse kovayı kapar arabasını yıkardım,eger arac amcamın 68 dıreksız sıyah renklı bordo kadıfe dosemelı ımpalasıysa mutlaka içinde uyuyakalırdım! ılk amerıkana bındıgımde (75nova) 19 yasındaydım,senın yaslarında amerıkan arabası sevmek gıbısı yok bu sevdaya baş koyan herkezın bır gun mutlaka amerıkan 'ı olur merak etme. dogru zaman geldıgınde kapında mutlaka ıstedıgın arac olacaktır.. gecen yıllar ve harcanan para+emek bana cok şey kazandırdı emınım,hiç gocunmuyorum ettıgım zarardan zıyandan.. buna deger amerıkan arabası
dılerım sende bırgun ıstedıgın araca bınersın,sevgıler guzel kardesim...

papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
Cvp:merhabalar.. 15 Yıls, 6 Ays ago Başarı: 31  
Bülent aramıza hoşgeldin.İçindeki amerikan araba sevginle bu dünyanın büyüleyici atmosferine girişi yapmışsın zaten.İnşallah kendini maddi manevi hazır hissettiğin anda da bir klasik amerikan sahibi de olursun, o güne kadar da bizlerle bu özlemini giderebileceksin sanırım.Sitemiz ve üyeleri sana bu ortamı sağlayacaklardır.Bilgi ve paylaşımlarla bu ortamdan da zavk alacağını umarım.Sevgi ve selamlarımla;

bülent 92 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 11
graphgraph
Cinsiyet: Erkek Bölge: İstanbul/Bahçelievler Doğum Tarihi: 1992-01-10
Cvp:merhabalar.. 15 Yıls, 1 Ay ago Başarı: 0  
sedat abi siteniz gerçekten kafamdaki sorular1n yan1tlar1n1 büyük ölçüde veriyor.fakat forumlarda gezerken görüyorum, amerikanc1l1a ba_lang1ç için 74-77 aras1 nova _art olmu_ gbi gözüküyo.bi_eye s1f1rdan ba_lamay1 bende çok severim ama bu ba_lang1ç sadece nova,bu1ck skylark,apollo gbi modellerlemi yap1l1r?

1966belair (Kullanıcı)
Blair 66
Gold Boarder
Gönderiler: 283
graphgraph
Cinsiyet: Erkek erhanates964@hotmail.com Bölge: Düzce Doğum Tarihi: 1965-07-10
Cvp:merhabalar.. 15 Yıls, 1 Ay ago Başarı: 0  
Merhaba Bülent aramıza senin gibi amerikan merakı gençler katıldıkça benimde amerikanlara olan sevgim bir kat daha artıyor.Sana her konuda yardımcı oluruz. yalnız bir şartla:Bu sevdan hiçbir şekilde derslerini etkilememeli.Benim lisede edebiyat hocamın bir sözünü sana aktarıyorum İSTEKLER NE KADAR ÇOK OLURSA ENGELLERDE O KADAR AZALIR derdi. İnşallah ileride her şey gönlüne göre olur.

Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın