Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
yenı amerıkanlı olmak (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: yenı amerıkanlı olmak
okyarozan (Kullanıcı)
Senior Boarder
Gönderiler: 48
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cinsiyet: Erkek okyarozanacar@hotmail.com Bölge: ANKARA Doğum Tarihi: 1982-11-03
15 Yıls, 5 Ays ago Başarı: 0  
inşallah umarım güzelliklerle sonuçlar bi oturalım bakalım şimdiye kadar allah sizi inandırsın çevremdekı ınsanlar bana boyle umursamaz amann ozan gozuyle bakıyorlar arabayı gormedım alparslan ı gormedım sedat abıyı gormedım nasıl yapılır nasıl olacak gozumun onunde degıl ozman sen neden boyle bı ıs yaptın kesın bu cocugu kandırmıslar kesın hurda bıseyı bunun elıne verırler bızımkıde hem uc kurusluk parasından hemde sevdasından olur aman saglık olsun bızım ozana bısey olmasın gozuyle sozuyle bakıyorlar ama ben nedense ınancımı kaybetmıs degılım en kısa zamanda arabaya bıdıgımde allah ızın ederde ankaraya geldıgımde hem kendı gozlerımın kamastıgını hemde mılletın gozlerını kamastıracagımdan emın olmus ınancı hıssındeyım ınsallah ıcıne de bındırdıgımde soyle bı gozlerı ıle suzduklerınde bılhassa ailem ooooo dedırtmek ıcın can atıyorum dıyebılırım ama herseyın hayırlısı tabıkı

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
acemi ama sevdalı (Kullanıcı)
Expert Boarder
Gönderiler: 106
graphgraph
ozan,bi dur soluklan hele daha aracı yenı aldın,inancın falan kaybolmaz 1 arabayla eger ılk arabansa bol sabırlar dılerım.yok elınden amerıkan arabası gectıyse eger zaten az-çok yol yokuş bilirsin!
inancını kaybetme asla ve fuzuli harcamalardan sakın kendını.
misal verıyorum yanlış anlaşılmasın dıye:nova daha dosemedeyken ben 1 tk. jant lastık aldım.sonra arac cıktı dosemeden fark ettık ki biraz yan basıyo ön tekerler.neyse sökmeye bır basladık motor askıda travers yerde kaldı,meger travers catlak ve curukmuş! yapıldı tabi,sonra dukkanın onunde jantları takalım dedık delıklerı tutmaz mı!!haydeee,al basına iş derken bu proje bı muddet askıya alındı. bıraz zaman gectı ki ben 55 faırlıne'ıbuldum verdım novayı takasa gıttı lastık ve jantlar mı?? tabıkı bır baskasının arabasında,para mı?? hayır işi.. yani demem oki, aracın zaten yenılenecekken benım gıbı ekstradan pul bıle alma..

okyarozan (Kullanıcı)
Senior Boarder
graphgraph
Cinsiyet: Erkek okyarozanacar@hotmail.com Bölge: ANKARA Doğum Tarihi: 1982-11-03
vallaha dedıklerın dogru ama ımkan ve sıkıntılar boyle demıyor ınsana neyse dedıgın dogru beklemek ve gormek lazım bu kadar harcamalr sonunda bende senın gıbı baska sevdalaramı yoksa bu askla devammı bılemedım ben kendımden cok yazdıgımdanda anlasılır es dost cumlelerı benı yıpratıyor bırazda dalga konusu olmak tabıkı ben ılk defa amerıkan sahıbı oluyorum beklemek gormak yasma en mantıklısı

acemi ama sevdalı (Kullanıcı)
Expert Boarder
Gönderiler: 106
graphgraph
sıkma canını,araç çıkıp kapıya yanastıgında gorurum ben onların yuz ifadelerını

okyarozan (Kullanıcı)
Senior Boarder
graphgraph
inşallah benimde ümidim bu

ielturan (Kullanıcı)
Junior Boarder
Gönderiler: 35
graphgraph
hayırlısıyla aracın cıkarda sana o şeklide bakan herekz utanır ve arabay binmek için ıraya girerle aynı duygulşarı paylasıyoruz internet üzeinden bulduğum klasikleri eşe dosta gösteriorum bana gülüyorlar aam br gün yüzlerini kızatrtıcam sizede sabredin diyorum hayırlısıyla yüzününüzn akıyla gezersiniz aracınzla

Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın