Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
isviçreden merhabalar (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: isviçreden merhabalar
papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
15 Yıls, 3 Ays ago Başarı: 31  
"Dünya ne kadar küçük" ve "İnsan oğlu kuş misali, bir orada bir burada" diye duyduğumuz sözler vardır,Bu sözleri doğrularcasına bir gece sürpriziyle dün Melih Yılmaz'la tanıştim.Bir yakınının hastalığını duyunca ve bürokratik bazı işleri için ve taşımacılıkta da Noel Tatilinin fırsatını değerlendirerek ani bir kararla Türkiye'ye gelmiş ve bölgemin ve camiamızın da insanı olduğu için bana ulaşması pek de zor olmamış ve karşılaşınca ortak dost ve akrabalımızın olduğunu gördük yarım saatliğine ortak bir dostumuzla uğradı tanıştık bu sürprize oldukça şaşırdım ve aslında bahsettiğim gibi yaklaşık 10 sene önce benim eski dükkanıma da geldiğini söyledi " O zaman da amerikan hastalığım vardı ama nasip sonraki yıllardaymış,59 Sport Coupe almıştım onu 2 sene öncesi satmıştım"dedi.Avrupa da kendisine ait Tır'ı ile taşımacılık yapıyormuş çok boş zamanı olmuyormuş ama fırsat buldukça sitemizi ziyaret edeceğini söyledi ayrıca gezdiği yerlerde Amerikanlarla ilgili resimleri zaman zaman çekerek paylaşabileceğini ama dediği gibi yoğunluğu sebebiyle siteye geç girip cevaplar verebileceğini söyledi:Yaza nasipse 65 Convertıble ile gelmeyi ama zamanını bilemediği "Çünkü kendi işim ve izin gibi belli bir ay ve haftam yok gene bir boşluk yada fırsatı denk getirmem gerekecek "dedi.İnşallah yaz etkinliklerimizden birisine denk getirttiririm ve tüm buradaki Amerikancı dostlarla da tanışmış olur.İşte İsviçre'den gece misafirimiz Melih Yılmaz ve dükkanımda ki Amerikanlar

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
papatya54 (Yönetici)
Yönetici
graph
15 Yıls, 3 Ays ago Başarı: 31  

Bu talihsiz Cadillac'da Melih Yılmaz'ın cep telefonundan bir alıntı.Almanya Bremerhaven Liman kentine bir yük götürdüğünde dikkatini çekmiş Amerika'dan getirilmiş bu halde artık nereye gitdiğini o kısa anda öğrenemedim ama artık Avrupa da bir yerlerde olsa gerek belki de gördüğümüz güzel arabalardan biridir artık diyor.

ozz (Kullanıcı)
Gold Boarder
Gönderiler: 246
graphgraph
15 Yıls, 3 Ays ago Başarı: 0  
hoş geldiniz, iyi forumlar.. sitemiz sınırtların dısına cıkmıs sedat abi sevindim

kafkas54 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 3
graphgraph
13 Yıls, 6 Ays ago Başarı: 0  
Merhabalar bütün amerikancı arkadaşlar, ilk kez yurtdışından Türkiyeye bir amerikan arabasıyla gelmenin sevincini yaşıyorum.. (normalde hep TIR ile geliş gidiş yapiyorum..) 65 tenteli Impala ile gelmek nasip olmadı ama bu sefer yeni aldığım 1969 Camaro RS SS Convertible ile anavatan'a gelmiş bulunuyorum.
65 Impala'yı sattıktan sonra kısa zaman içinde bir kaç araba değiştirip (48 Buick, 72 Buick, 57 Bel Air, 55 Plymouth..) en son aldığım bu 69 model Camaro, malesef önceki sahibindeyken bir trafik kazasına karışıyor ve zavallı araba hem sağdan hem de soldan darbe yiyor.. (bir Renault Clio bizim Camaro'ya sağdan vuruyor ve Camaro'yu kaldırımdaki bir direğe doğru itikliyor.. Renault Clio tabi direk hurdaya.. herneyse, ben arabayı aynen olduğu gibi kazalı aldım ve Sedat abiye itimatım sonsuz olduğundan dolayı onun usta ellerine teslim ettim.. zamanımın üç haftayla sınırlı olması, Sedat abimin işini biraz zorlaştırıyor ama inşallah arabayı yetiştirip 7 Kasım Pazar günü 60 Impala Sportcoupe'si ile Türkiyede su anda tatilde olan saygıdeğer Erdal abimle hayırlısıyla yine isviçreye doğru dönüş yoluna cıkacağız.. Pazar günü Pendik toplantısı varmış, nasip ise Sedat abimle birlikte gelip sizlerle tanışmak ümidiyle görüşmek üzere.. Selamlar saygılar.

Son Düzenleme: 11/11/2010 10:51 By papatya54.
1966belair (Kullanıcı)
Blair 66
Gold Boarder
Gönderiler: 283
graphgraph
Cinsiyet: Erkek erhanates964@hotmail.com Bölge: Düzce Doğum Tarihi: 1965-07-10
13 Yıls, 6 Ays ago Başarı: 0  
Melih merhalar biz seni bu yaz 65 impala sport ile bekliyorduk sürpriz yaptın 69 Camoraya üzüldüm ama çok güzel olacağından aminim Sedat abinin orada yapılırken gördüm sağ tarafı bitmiş gibiydi geçen dükkanda denk gelip görüşmüştük bu seferde inşallah denk gelip görüşürüz selamlar

papatya54 (Yönetici)
Yönetici
graph
13 Yıls, 6 Ays ago Başarı: 31  
Melih'in bu seneki gelişi sürpriz ve cabrio arabanın yaz günlerine ait keyfini düşünürsek mevsimsiz oldu; 69 Camaro'yu biraz da hasarlı olarak alınca orada da taşımacılık yaptığı için bu mevsimde işlerin durgunluğunu değerlendirip eş dost ziyareti ve arada da Camaro'nun tamir bakımını düşünerek biraz da mantıki bir değerlendirme olmuş;bu işler için kısa sayılan 3 hafta gibi bir zamanda arabanın kazalı yerlerini yapıp döşemelerini getirdiği orjinal kılıfları takarak değiştirip ve komple boya gibi sorunlarını giderip yolcu ederiz inşallah;

Üstelik birde renk sorunu var aracın renginide Gümüş Grisi istiyor;

Son Düzenleme: 22/10/2010 13:29 By papatya54.
Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın