Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:Kadıköy-Acıbadem'den herkeze selmalar (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: Cvp:Kadıköy-Acıbadem'den herkeze selmalar
ugur64 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 5
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cinsiyet: Erkek ugurciftcibasiqhotmail.com Bölge: İsatbul _Acıbadem Doğum Tarihi: 1976-05-15
14 Yıls, 8 Ays ago Başarı: 0  
Ben bu aşka başlayalı altı sene oldu ,daha önceleri Umut'un(can dostum) bir 65 Impalası vardı bundan tam on sene önce.Umut o nankör 65'i ile uğraşırken Allahım bu nasıl iş uğraş uğraş bir kilometre yol gideme diyerek bu işin çok yürek istediğini gördüm ,derken yıllar sonra Acıbademde bir alış veriş merkezinin oto parkında direksiz bir 64 gülümsercesine dikkatimi çekti yanına gittim baktım dokundum .Aşık olmuştum kanımdaki kaynamayı ayak parmaklarımda hissetim daha on dakkika öncesine kadar bu yaratıklar hakkında bir fikrim yokken artık benimde bir direksiz 64 'üm olmalı yoksa yaşayamam demeye başladım.Gözüm tüm teknolojık arabaları görmez oldu.sonra sancılı günler başladı taki 19_06_2008 tarihine kadar artık bizim oto parktada bir güzel vardı.Oda bu konusunu yaptıgımız kırmızı 64'dü.Allahıma binlerce kez şükürler olsun ki bana bu 64'ü bagışladı şimdi günlerim saatlerim hep onunla .Allahımdan dilegim bu aşkla yanan tüm arkadaşlarımada bana verdiği bu şansı onlarada vermesi .Bu camianın tüm dostlarına ve onların yavrularına ;kazsız belasız mutluluk dolu yıllar geçirmesi dilegiyle herkeze merhaba.!

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
14 Yıls, 8 Ays ago Başarı: 31  
Uğur aramıza hoşgeldin.Yazdıkların birçoğumuz için doğal bir şey çünkü aynı tarzı yaşıyoruz buyüzden senin duygularını iyi anlıyorum Allah dertsiz günlerde keyifle ve sorunsuz binmeyi nasip etsin,Resimlerini de eklersen iyi olur ardından bende olanları da eklerim selamlar tekrar hoşgeldin;

chevrolet60 (Kullanıcı)
Ne mutlu TÜRK'üm diyene
Gold Boarder
Gönderiler: 278
graphgraph
Cinsiyet: Erkek chevrolet60@hotmail.com Bölge: İstanbul Doğum Tarihi: 1983-08-19
14 Yıls, 8 Ays ago Başarı: 0  
Amiiiin diyorum bu dileklerin üzerine.

55chevrolet (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 5
graphgraph
14 Yıls, 3 Ays ago Başarı: 0  
ugur kardeşim hoşgeldin )) acıbademden sevgiler )

Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın