Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:1973 Caprice (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: Cvp:1973 Caprice
alparslanbirinci (Kullanıcı)
Expert Boarder
Gönderiler: 86
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cinsiyet: Erkek Bölge: Zonguldak/Ereğli Doğum Tarihi: 1966-09-11
Cvp:1973 Caprice 12 Yıls, 7 Ays ago Başarı: 0  
Doğukan o kartvizit 68 i toplayan arkadaşın kartviziti arabanın düştüğü duruma çok üzüldüm arabayı satacağın insanları seçemiyorsun o arabayı benden almak için 6 ay peşimde dolaştılar 68 in arkasından çok gözyaşı döktük hatta bir gün işten eve geldim hanım ağlıyor ne oldu dedim camdan her baktığımda kapının öünde arabayı görüyordum şimdi evin önü boş kaldı git hemen bir amerikan aldedi ben o arabayı kesinlikle kirli cilasız kullanmazdım ev müstakil olduğu için devamlı yıkayıp ince bir cila cekerdim yan çıtalarını izmirde nikelajcı nusrete yaptırdım panjurlar evet orjinal değildi uğur oto dan almıştım boyacı arkadaş onunla çok uğraştı boyama aşamasında konple dağıttık şimdi de aynı işlemi 73 için yapıyorum power gayd bende duruyor eski tamponlarıyla beraber

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
Doguhan (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 6
graphgraph
Alparslan Ağabey, öncelikle en çok merak ettiğim şey kartvizitdeki 68 bendeki direkli 68 mi? Bir de sana ulaşabileceğim bir telefon numarası vermen mümkün mü? Bir gün Sedat abi ile sizi ziyarete gelmek istiyorum. Bu haftasonu da Safranbolu tarafına geçeceğim aslında.

Son Düzenleme: 20/09/2011 23:51 By Doguhan.
Expert Boarder
graphgraph
Doğukan kartvizitteki araba senin 68 ama şuna inan bende ki hali kartvizitteki halinden daha güzeldi telefon 05334885051 her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarım 68 le ilgilenmen beni de mutlu ediyor restarasyon işi riskli bir iştir bu işte en önemlisi doğru kişileri bulmak lazım ben 68 i sedat abiden aldığımda arabayı dağıtacaktı ben kanına girdim o şekilde aldım kendi cabalarımla birşeyler yapmaya çalıştım sedat abi gibi işinde uzman kişilerin eline geçseydi daha müthiş olabilirdi

Doguhan (Kullanıcı)
Fresh Boarder
graphgraph

Bu fotoğraf da sitede vardı. 97 - 99 arası Sedat abideydi ama tam olarak hangi yıl bu fotoğraf acaba 99 olabilir mi?
Bir de 34 plakalı olduğuna göre son olarak İstanbul'dan gelmiş/alınmış olmalı? Ondan önceki sahibini de araştırıyorum secereyi tam çıkarmak için.

Öte yandan bugün Sedat abiden aldığım bilgi doğrultusunda kupa takozlarımı aldım 12 adet. Yarın sabah şasiyi boya-pütür bitirdikten sonra artık kupayı sabitliyorum şasiye.

Direksiz kupa taktığım için şu an sıradaki ilk eksiğim ön kapıların kelebek camları ve çerçevesi.

Son Düzenleme: 22/09/2011 01:34 By Doguhan.
Expert Boarder
graphgraph
doğukan bende arabanın dosyası olması lazım eğer bulabilirsem sana gönderirim

Doguhan (Kullanıcı)
Fresh Boarder
graphgraph
Aparslan abi bulabilirsen gerçekten çok sevinirim. Bu arada şasiyi temizledim, o kadar temizdi ki aslında hiç temizlemeden taksam bile rahat 20 yıl götürürdü. Yaptığım 8 saatlik o temizlikten sonra sanırım sonsuza dek hayatta kalır artık.

Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın