Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: Merhaba
erdl k (Kullanıcı)
Mr. Caprice
Fresh Boarder
Gönderiler: 17
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Merhaba 12 Yıls, 10 Ays ago Başarı: 0  
Merhaba arkadaşlar, ismim Erdal 45 yaşımdayım ve İzmir'de oturuyorum. Uzun zamandır içimde olan Amerikan arabası hasretimi bitirmek istiyorum artık. Kısmet olursa 1980 ve üzeri Chevrolet Caprice almak istiyorum. Bu araçlar hakkında yorum ve önerilerinizi beklerim .

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
classic61 (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 999
graphgraph
Cvp:Merhaba 12 Yıls, 10 Ays ago Başarı: 0  
Ho_geldiniz, keyifli forumlar ve en k1sa zamanda istediiniz klasie kavu_man1z1 dilerim, .

papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
Cvp:Merhaba 12 Yıls, 10 Ays ago Başarı: 31  
Erdal sitemize ve aramıza hoşgeldin;1980 ve üzeri Chevrolet Caprice tercihini bence bölgende de gerçekleştirebilirsin zira o kasalar İzmir ve havalisinde mevcutdur üstelikde çok güzel ve diridirler;takip edersen güzel ve fazla kilometre yapmamışını denk getirebilirsin;Sakarya dan selamlarımla Sedat Papatya

bigshark (Yönetici)
"Hic bir araba 57 Chevy Belair'den guzel degildir"
Yönetici
Gönderiler: 2370
graphgraph
Cvp:Merhaba 12 Yıls, 10 Ays ago Başarı: 7  
Erdal bey,
Aramiza hos geldiniz,umarim istediginiz arabaya kavusursunuz.. Izmir'de 80 sonrasi Caprice'in guzel orneklerinden Sedat agabey'in de dedigi gibi olmasi lazim.. Baslangic icin guzel bir secim olabilir.

erdl k (Kullanıcı)
Mr. Caprice
Fresh Boarder
Gönderiler: 17
graphgraph
classic61 yazan:
Ho_geldiniz, keyifli forumlar ve en k1sa zamanda istediiniz klasie kavu_man1z1 dilerim, .

Teşekkür ederim

papatya54 yazan:
Erdal sitemize ve aramıza hoşgeldin;1980 ve üzeri Chevrolet Caprice tercihini bence bölgende de gerçekleştirebilirsin zira o kasalar İzmir ve havalisinde mevcutdur üstelikde çok güzel ve diridirler;takip edersen güzel ve fazla kilometre yapmamışını denk getirebilirsin;Sakarya dan selamlarımla Sedat Papatya

Dün bir araç baktım 1977 ama içime sinmedi baya işi var, kapı içleri , tavan kaplaması altı falan baya çürükleri vardı bu yüzden 80 üzeri birşey almayı düşünüyorum. Ama tabi bütçemde kısıtlı açıkçası nasıl oplacak bilemiyorum. Bütçeme göre buşduğum ilgilimi çeken 2 araç var, bu araçlarla iglili yorum alabilirimiyim acaba

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-meraklisina-amerikan-araba-45291517/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-caprice-orjical-kazasiz-boyasiz-tertemiz-1991-chevrolet-caprice-classic/detay/

bigshark yazan:
Erdal bey,
Aramiza hos geldiniz,umarim istediginiz arabaya kavusursunuz.. Izmir'de 80 sonrasi Caprice'in guzel orneklerinden Sedat agabey'in de dedigi gibi olmasi lazim.. Baslangic icin guzel bir secim olabilir.

Teşekkür ederim, bölgede de arayışlarım sürüyor ama hem bütçem kısıtlı, hemde iyi birşey olsun istiyorum. Birde yıllık MTV ile ilgili aklıma takılan şeyler var , vergileri nasıl örnek olarak dün baktığım araç 77 Capris ama ruhsatta 2400 cc yazıyordu. Bunlar 305 cu değilmi motorları 5000 cc üzeri olması lazım bunlarda kafamı karışitırıyor.

şenol (Kullanıcı)
Gold Boarder
Gönderiler: 234
graphgraph
merhaba abı sıteye ve aramıza hoşgeldın yazdıklarınızı okudum ınsallah ıstedıgınız arabaya sahıp olursunuz arac konusuna gelınce kare kasalı aracları bende begenıyorum evde oturur gıbı ıc dızayn ve konfor vardır ev gıbı arabadır benım gozumde ınsallah hayırlısıylaa sızde gonlunuzdekı arabanıza kavusursunuz

Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın