Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
ANKARADAN MERHABA KLASİK SEVERLER (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: ANKARADAN MERHABA KLASİK SEVERLER
06GİG (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 6
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
12 Yıls, 9 Ays ago Başarı: 0  
GETİRDİGİM MAVİ 1973 İSTANBULA SATILMIŞ HAYIRLI UĞURLU OLSUN.ALLAH KAZA BELA VERMESİN,UMARIM YENİ SAHİBİ KIYMETİNİ BİLEN BİR ARKADAŞTIR.1973 DEN SONRA 1975 ŞİDE TÜRKİYEYE GETİRDİK BUDA ÇOK TEMİZ OYNANMAMIŞ BİR ARAÇ RESİMLERİNİ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
12 Yıls, 9 Ays ago Başarı: 31  
06GİG yazan:
GETİRDİGİM MAVİ 1973 İSTANBULA SATILMIŞ HAYIRLI UĞURLU OLSUN.ALLAH KAZA BELA VERMESİN,UMARIM YENİ SAHİBİ KIYMETİNİ BİLEN BİR ARKADAŞTIR.1973 DEN SONRA 1975 ŞİDE TÜRKİYEYE GETİRDİK BUDA ÇOK TEMİZ OYNANMAMIŞ BİR ARAÇ RESİMLERİNİ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.

Cihangir sitemize ve aramıza hoşgeldin;kendinden de bahsedersen seni de daha iyi tanırız;sanırım 73 Coupe Caprice classic'den bahsediyorsun;İ.K.O.D.derneğimiz yönetiminden ve sitemiz adminlerinden bigshark nickli Serdar Genç arkadaşımızın arabası;sanırım Türkiyede en iyi bakacak olanların başında gelir o açıdan merak etme ve tanışmadıysan ilk fırsatta da yüz yüze de tanış iyi bir dost ve sıkı bir klasikçidir;Ankara anıtkabir gezimizde hep birlikteydik 73 Coupe'de oradaydı sen varmıydın?bu arada 75 modelden bahsadşiyorsun sanırım Chevrolet o da resimlerini bekliyoruz;resim yükleme sanalda bildiğin gibi sabit konularda da ayrıntıları belirttim okursan değişiklilik varsa anlarsın;nezdinde tüm Ankara'lı dostlara selam Sakarya'dan sevgi ve saygılarımla Sedat Papatya

Son Düzenleme: 02/08/2011 19:51 By papatya54.
bigshark (Yönetici)
"Hic bir araba 57 Chevy Belair'den guzel degildir"
Yönetici
Gönderiler: 2370
graphgraph
12 Yıls, 9 Ays ago Başarı: 7  
06GİG yazan:

Aramiza hosgeldiniz, 73 Caprice Coupe bende. Merak etmeyin,Mavis emin ellerde.. Amerika'daki sahibi ve sizler gibi ben de O'na cok iyi bakiyorum. 75'in resimlerini gormustum.Gercekten O da cok guzel ve orjinal bir araba..
Keyifli paylasimlar dilerim..

06GİG (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 6
graphgraph
12 Yıls, 9 Ays ago Başarı: 0  
Sedat bey merhaba,Ben Ankarada plastik işiyle uğraşıyorun.firmamın ismi Kentplastik Mak.mühendisiyim,amerikan araba sevgisi bana babadan kalma hep amerikanlarla büyüdük.sonra sahipleri olduk.Evet 73 caprice yi ben getirdim amerikadan,sonra sevgili ümit kardeşim aracı bir piknik esnasında görmüş çok asıldı bende 2,aracı aldığım için ona devrettim ve 75 getirdim.73 çe bütün ybakımlarını yaptım ama hiç bir yerinle oynamadım ümit de oynamadı herşeyi lile orjinaldir o araç.bende 73 le ilgili başka belgelerde var ilk sahibi ve fotoları amaerikadaki evi felan.alan arkadaşı tanıyor iseniz bunları kendisine seve seve teslim ederim.şu anki aracımda çok temiz oynanmamış kolleksiyonerden aldık amerikadaki kriz döneminde.oda daha 2600 milde gerçek kmsi.aslında bu arçlar hayatıma kolleksiyon aracı olarak girmedi ben binmeye getirdim ozevki yaşadıktan sonrada araçtan anlayacak ve ona gerçekten iyi bakacak veya kolleksiyon yapanlara devretmek istedim.hemde ülkeye gerçek kayda değer araçlar getirdiğime inanıyorum.toplanacak araçlarla ilgilenmedim zaten bunada vaktim yoktu.70 li yılların araçlarına yönelmemde bu modellerde hala diri ve düzgün ellenmemiş araçların varlığı.sitenizde 73 çü görünce heyecanlandım ve üye olmak istedim.aynı zamanda ankara klasik otomobilciler akod üyesiyim.bu arada resim leri atamadım 75 in elimdekiler büyük formatta.ama sahibinden comda var 18897351 nolu ilan.BU işin ticaretini yapıyorum sanmayın beni ankaradaki amerikancılar genelde tanır.bilirler ticaretini yapmadığımı ama araca bindikten zevkini çıkardıktan sonra yeni sahipler edinsin onlarda keyifle binsin bana dua etsin istiyorumŞİmdilik hoşça kalın, ramazanınız mübarek olsun.görüşmek dileğiyle

bigshark (Yönetici)
"Hic bir araba 57 Chevy Belair'den guzel degildir"
Yönetici
Gönderiler: 2370
graphgraph
12 Yıls, 9 Ays ago Başarı: 7  
06GİG yazan:
...Evet 73 caprice yi ben getirdim amerikadan,sonra sevgili ümit kardeşim aracı bir piknik esnasında görmüş çok asıldı bende 2,aracı aldığım için ona devrettim ve 75 getirdim.73 çe bütün ybakımlarını yaptım ama hiç bir yerinle oynamadım ümit de oynamadı herşeyi lile orjinaldir o araç.bende 73 le ilgili başka belgelerde var ilk sahibi ve fotoları amaerikadaki evi felan.alan arkadaşı tanıyor iseniz bunları kendisine seve seve teslim ederim..

Cihangir Bey,

73 Caprice ile ilgi gelismeleri ( arabanin alinmasindan simdiye kadar gecen zamanda olanlari) asagidaki _link_ten takip edebilirsiniz..

http://www.klasikarabalar.net/klasika/index.php?option=com_fireboard&Itemid=384&func=view&id=14935&catid=5&limit=6&limitstart=0

papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
12 Yıls, 9 Ays ago Başarı: 31  
Cihangir bey sanalda da olsa 73 Coupe'nin yeni sahibi Serdar ile buluştunuz artık;elinizdeki ona ait bilgi ve belgelere sahip olmakdan mutluluk duyacaktır;amerikan dünyasındaki yeriniz ve fikirlerinizi çok güzel açıklamışsınız saygı duyulacak bir durum;Akod.üyesi birçok ortak dostlarımız mevcut nezdinizde hepsine Sakaryadan sevgi ve selamlarımı iletirsiniz;görüşmek yazışmak üzere selamlar;

Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın