Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
ozgur ozbey-75 malibu classic kusadası (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: ozgur ozbey-75 malibu classic kusadası
ozz (Kullanıcı)
Gold Boarder
Gönderiler: 246
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
16 Yıls, 2 Ays ago Başarı: 0  
selamlar herkese, sitenizi biliyordum ama anca bugun tembelliğimi atıp uye olabildim.. muhtemelen diğer sitelerden tanıdık arkadaslar cıkacaktır.. adım özgür yarısmaya kusadasından katılıyorum, aslen izmitliyim..ama o zamanlar merakım olmasına karsın amerikanım yoktu.. tam alacaktım 99da bi nova concours, bi tarfik kazası gecirdim sonrasındada tekerlekli sandalyede oldugum için uzun zaman amerikana cesaret edemedim.. neyse gunluk bi araba aldıktan seneler sonra kasıntıma ilaç olarak 79 model bi nova coupe aldım, gectiğimiz yaz satmak zorunda kaldım..fakat amerikansız kalamadım yazsonu 4 kapılıda olsa gene bi chevrolet aldım, aslında gonlum daha klasik modellere gidiyor ama şimdilik gucumuz buna yetti,arabam v8 350cui.. 350 sanzuman.. şimdilik yarama merhem oluyor bakalım kısmetse biraz daha eskilere gececegim kusadasına yolu dusen herkesi beklerim bi cayımı kahvemi içmeye
msn: Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır
gsm: 0-535-6999688
illa cay kahve değil buralardan bişey arayan olursa elimden gelen yardımı yapmaya calısırım..

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
ozz (Kullanıcı)
Gold Boarder
graphgraph
arabamın resimlerini eklemeyi beceremedim bi ara resim boyutlarını ayarlar yuklerim

1966belair (Kullanıcı)
Blair 66
Gold Boarder
Gönderiler: 283
graphgraph
Cinsiyet: Erkek erhanates964@hotmail.com Bölge: Düzce Doğum Tarihi: 1965-07-10
Özgür bey hoşgeldiniz derken eskiden yaşamış olduğunuz olaya üzüldüm ve geçmiş olsun diyorum.Benim de 75 Nova'm var bir de toplayacağım ve aşığı olduğum 64 impalam var direksiz 4 kapı şu an yola çıkacağım yazınızı görünce cevap yazmak istedim selamlar

Son Düzenleme: 09/02/2008 01:13 By 1966belair.
hakan er (Kullanıcı)
Gold Boarder
Gönderiler: 289
graphgraph
16 Yıls, 2 Ays ago Başarı: 3  
aramıza hoşgeldin özgür arkadaşım,balköpüğü nova nın resimlerini hatırlıyorum,yeni araban hayırlı olsun iyi günlerde kullan. ileride senden bir arkadaşım için ada konusunda bilgiler almak isterim sağlıcakla kal...

56 cı

papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
16 Yıls, 2 Ays ago Başarı: 31  
Özgür Özbey sitemize hoşgeldin.İzmit'li ve amerikan hastası olduğunu yazmışsın bu bizi daha önceden tanıştırmış olmalıydı nasip sanal da olsa bugüneymiş.Geçirdiğin kaza ve sonrası için geçmiş olsun hayat herşeye rağmen güzeldir ve inşallah bundan sonraki yaşamın da dilerim hep gönlünce olur.Kuşadası'n da eskiden çok amerikan taksiler vardı hiç kaldımı şimdi artık bizim oralarda gözümüz kulağımız olursun.Arabanın resimlerini bekliyoruz.İzmit'e gelirsen beklerim, selamlar.

ozz (Kullanıcı)
Gold Boarder
graphgraph
hosbulduk,hepinize cok tesekkur ederim..
hakan ne zaman istersen her konuda eimden geleni yaparım..
sedat bey(dogru hatırlıyorum dimi isminizi) ben izmitteyken imkanım olmamıstı amerikan almaya, anca 99da butcemi ayarlamıstım, ama nasip olmamıstı..ben degirmenderede oturuyordum, amerikan diil ama 64 model opel recordumuz vardı, kırmızı govde beyaz tavan, onda buyudum sayılır rahmetli dedem kenan durat"ın.. bizim orda tayfun abimizde 2 tane 56 vardı.. birde ismi dilimin ucunda aslen benzin istasyonu olan bi abimiz vardı, sonra bizim orda bi bar acmıstı, onun vardı 8e yakın klasiği hatta pembe bi convertible vardı onun gozdesi.. onlardan da zehirlenmiş olabilirim bide bizim orda deli zeki vardı guzelim linconmü kesip convertible yapıp dugunlere kiralıyordu her gordugumde içim acıyordu.. insallah birara oralara gelmeyi istiyorum, mutlaka sizleride ziyaret ederim.. bayagı oldu o tarafa gelmeyeli en son 3-4 sene once gelmiştim.. hatta bazen aklımdan kesin donuste yapmak gecmiyor diil ama bakalım hersey kısmet..
buarada malesef taksilerimizin cogu otv kurbanı oldu.. taksiler doblo-kangoo ugruna harcadılar onları..ama bazıları kurtuldu..taksiden cıkarıldılar ama otvye verilmediler.. sadece kervansarayın orda liman tavsiyede bi 66 bide 65 kaldı.. bi kac tanede ara ara diger duraklarda kaldı..bi taneside bi universiteli genc arkadasımız var, babası taksiden cıkardıktan sonra kendisine topladı..
neyse cenem dustu kusra bakmayın bir ara kusadasındaki arabalar diyede arsivimde olan amerikanların resimlerini yuklemeye calısırım..
herkese sevgiler saygılar..

Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın