Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Hayallerin varsa sende varsın. (2 inceleyen) (2) Ziyaretçi
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: Hayallerin varsa sende varsın.
ZELZELE (Kullanıcı)
Senior Boarder
Gönderiler: 57
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
16 Yıls, 2 Ays ago Başarı: 0  
Tüm klasik severlere selamlar.Adım Hakan Miyasoglu 1968 dogumluyum.Öncelikle bizleri buluşturan,bilgi ve görsellik alışverişimizi saglayan sitenin kurucusu özü ve sözü bir degerli insan SEDAT PAPATYA ya teşekkürlerimi sunuyorum. 1956 chevy ve 1956 ford fairlein kullanıcısıyım,amerikan araba merakım hepiniz gibi ufak yaşlarda başladı zaten sonradan olacak bir duygu olmadıgına inanıyorum,sonradan sadece bir heves olabilir,oda geçicidir.İlk Amerikanım 15, 16 lı yaşlarda 1961 model siyah chevroletti,zaman içinde ise hep hayallerle yaşadım taki 1956 chevyi alana kadar ,Amerikansız geçen yıllarıma üzülüyorum .Burdan genç arkadaşlara sesleniyorum ,HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN,insanlar hayal ettikleri sürece vardır ve mutludurlar.SAYGILARIMLA.

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
hakan er (Kullanıcı)
Gold Boarder
Gönderiler: 289
graphgraph
16 Yıls, 2 Ays ago Başarı: 3  
aramıza hoşgeldin adaşım,ghüzel günlerde güzel paylaşımlarda buluşmak dileğiyle...

56 cı

57FORD (Kullanıcı)
Senior Boarder
Gönderiler: 55
graphgraph
HAKAN HOŞGELDİN ARAMIZA AMA RESMSİZ OLMAZ EN KISA ZAMANDA RESİMLERİ BEKLİYORUZ
İYİ FORUMLAR...

sinan eren (Kullanıcı)
Expert Boarder
Gönderiler: 116
graphgraph
16 Yıls, 2 Ays ago Başarı: 1  
Hakan abi hoşgeldin.

ozz (Kullanıcı)
Gold Boarder
Gönderiler: 246
graphgraph
hakan hosgeldin.. tespitin cok dogru.. HAYAL GERCEĞİN ANNESİDİR derler.. hayaller gercegi dogurur malum.. bende cok eskiden kucuk ilanlar okurdum, sadece amerikan bulmak için, sonra o zman kısmet olmadı.. daha sonra hem internet, hem sokaklar, hem gazeteler habire bakmaya basladım.. her kotumun montumun cebinden, masa uzerlerinden hep ufak kagıt parcaları cıkıyordu.. or: impala 65" ht v8 otm xxxx lira, sahibinin adı ve tlfnu.. hatta baktım kagıtlarla olmayacak deftere gecmiştim.. hatta nova coupemi aldıktan sonra farkettim, sahibi ilk yuksek fiyattan satılıga cıkardıgında not almısım ama beni aştıgı için aramamıstım bile.. nerdeyse bir sene sonra baska bi ilanda butceme uygun fiyata gordugumde arabayı gormeden bi arkadasıma vekalet verip yollamıstım alsın diye.. o deftere de buyuk harflerle ALDIM!!! yazmıstım şimdi hayalini kurdugum baska amerikanlar var, insallah zamanı gelince o hayallerde gercek olacak.. hos butun hayallerim gercek olursa siz dostlarıma amerikan kalmaz piyasada

papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
16 Yıls, 2 Ays ago Başarı: 31  
Hakan merhaba sitemize ve aramıza hoşgeldin.Övgü dolu sözlerin için teşekkürler ancak benim araciliktan öteye yaptığım bir şey yok, sitenin bigi ve görsellik gelişimi ve katılım sürekliliği herbirinizin bakış açısı ve çabasından kaynaklanıyor.Gerçekten behsettiğin gibi amerikan sevgisi insana "pat "diye gelmiyor içinde olup ufak yaşlar da başlayarak ortamını bulduğu an da kendini gösteriyor.Hayallerle ilgili sözlerine katılıyorum hatta bununla ilgili bir yazı yazmıştım içinde senin sözlerinden alıntılar yaparak yansıtmıştım,forumlarda gaiba 6.sayfadan okuyabilirsin "Hayalerin Gerçeklik Oranı" diye bir konuydu ,o güzel 56 Chevy'nin resimlerini ve diğer arabalarınınkilerini de bizlerle paylaşırsan katılımcılar adına da memnun olurum, tekrar hoşgeldin ve selamlar;

Forumlara dönüp Özgür'ün yazısını da okuyunca "Hayallerin Gerçeklik Oranı"nı forumlar da ilk sıraya çıkartmayı uygun gördüm.Özgür de çok güzel ifade etmiş.Evet Hayalleri kimse ertelemesin hele o yazıyı okuduktan sonra öyle değil mi?

Son Düzenleme: 25/02/2008 19:07 By papatya54.
Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın