Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Cvp:Hayellerin Gerçeklik Oranı (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: Cvp:Hayellerin Gerçeklik Oranı
papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
16 Yıls, 4 Ays ago Başarı: 31  

Okumak için üstüne tıklayınız.

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  

Son Düzenleme: 11/01/2008 23:13 By papatya54.
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
papatya54 (Yönetici)
Yönetici
graph
"1957 yilinda, 20'li yaslarimin ortalarinda 3,200 USD verip babamin aldigi, 57 Chevy V8 fuel injected Siyah/Beyaz Sport Coupe sahibi olup, California 'da yasamayi secerdim" bir daha dunyaya gelsem ;nerde ve nasil yasamak istersin diye sorulsa ve bu sans verilseydi bana... Sadece hayal tabii..

--------------------------------------------------------------------------------
ÖNCELİKLE HERKESE SELAMLAR.RÜYALARIMI VE HAYALLERİMİ SÜSLEYEN AMERİKAN ARABA HEVESİMİ 1956 NIN (34 KU 212 SARI SİYAH)DİREKSİYONUNA OTURUNCA YENEBİLDİM RUHSATI ÜZERİME ÇIKINCA SANKİ BENİM YENİ NÜFUS KAGIDIM ÇIKMIŞ GİBİ OLDU.ŞUNU DEMEK İSTERİMKİ(TABİKİ İMKANLAR DAHİLİNDE)KİMSE HAYALLERİNİ ERTELEMESİN.SAYGILARIMLA

papatya54 (Yönetici)
Yönetici
graph
Arkadaşlar güzel bir gerçek öykü ve iki arkadaşımızın forumlara yazdıklarından alıntılarla başlık konumuzu tartışalım istedim.Anladığım kadarıyla bu yazı bir önceki forumda okunmadı ya da dikkatten kaçtı.Aslında bazı güzel ve bilgilendirici konuları atlıyoruz galiba burada hepimizin nerdeyse konusunda uzmanlaşmış olduğundan sanırım hiçbirimizin şüphesi yok ve en önemlisi öğrenmenin de yaşıyok.Şahsen konumuz tabii ki amerikan arabaları içerikli olduğu için benim konumumda bile bilemeyip sizlerden öğrendiğim çok şey oldu ve de olacaktır.Bu yüzden araştırma ve bilgi içerikli konulara katılım ve paylaşımda bulunarak mavzuya derinlik sağlamaya çalışalım.Alıntı yaptığım üstte ki yazılardan ilki bigshark Serdar diğeride Klasik oto forumundan taşımayı becerebildiğim Zelzele Hakan Miyasoğlu arkadaşımıza ait ve bahsi geçtiğinden de sanırım haberi yok.İki yazıyı da incelediğimiz de bizlerle ilgisi direk amerikanlarla bağlantılı olduğu içindir. Öykümüz da bu temenniler bire bir örtüşüyor.Sonuç olarak hepimiz amerikan arabalarına deyim yerindeyse aşıklarız deliler gibi kimimiz belli bir modeline kimimiz aynı modelin diğer tiplerine bazılarımız da belki her modele;şanslı olan gurubu temsil ediyoruz ki bir çoğumuz da aşıklık platonik de değil üstelik arabaların kendilerine de sahibiz ve işte bence öykümüz burada devreye giriyor hayallerinde amerikan araba sahibi olma heyecanıyla yaşayan okadar çok kardeşimiz arkadaşımız var ki ben bu öykünün sonun da onlara seslenmek istedim ve aynı seslenişi Serdar ve Hakan arkadaşlarımız da yapmışlardı HAYALLERİNİZ ERTELEMEYİN ve bu öyküde ki kararlılık bu durumda olan arkadaşları umarım en kısa zamanda da amerikan araba sahibi yapar.Herkase selam ve yorumları tabii ki hep birlikte okuyalım..

Son Düzenleme: 11/01/2008 23:37 By papatya54.
bigshark (Yönetici)
"Hic bir araba 57 Chevy Belair'den guzel degildir"
Yönetici
Gönderiler: 2370
graphgraph
16 Yıls, 4 Ays ago Başarı: 7  
Agabey,
Haklisin , hayalleri ertelememek lazim. Motorsiklet sahibi olmayi kucuklugumden beri istiyordum 33 yasimda ehliyet alip sonrasinda motor sahibi oldum. Sonrasinda 2. hayalim olan bir 57 Chevy'e sahip olmayi da 50.yildonumde; yani 2007 yilinda almayi planlamistim ama olmadi, insallah 51. yilinda sahip olurum diye dusunuyorum.

Hayaller olmadan yasanmiyor, haklisin. "umut fakirin ekmegiyse, hayal de biz Amerikan severlerin ekmegi sanirim.

Saygilar/Sevgiler..

Serdar

papatya54 (Yönetici)
Yönetici
graph
İhtiyar amcaya Allah sağlık sihhat versin ama mavi 55 Coupe eninde sonunda bir meraklıya nasip olacak onun için alabilseydim diyerek hayal kurmakta bence hiç sakınca yok zaten rahmetli Sakıp Sabancı'nın sözü gibi "Az hayellerin azı çok hayallerin çoğu gerçekleşir" öyle değil mi??

papatya54 (Yönetici)
Yönetici
graph
16 Yıls, 2 Ays ago Başarı: 31  
Evet Zelzele(Hakan'lar karışacağı için artık seni kullanıcı adınla ifade edelim)Hayallerin Gerçeklik Oranı böyle, sanırım Özgür de aynı fikirdedir hepinize selamlar

Son Düzenleme: 25/02/2008 19:09 By papatya54.
Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın