Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: Cvp:56 Oldsmobile
Turgay (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 497
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cvp:56 Oldsmobile 16 Yıls, 4 Ays ago Başarı: 5  
Biliyorum sevgili Body hepsini biliyorum sabahın köründe Mustafayı aramışsın hadi gidiyoruz adamın ödü patlamış herhalde babama birşey oldu diye )
Ama senin iyi niyetinden ve düşüncelerinden şüphemiz yok dün bende söyledim arkadaşlara Body'nin yolu gerçekten çok uzak ve işyerinde yanlızsın bu yüzden sana kıyamadık. Ama Tolga çok mutlu oldu senin böyle ısrarla gelmek isteyişinden.
Olsun dün Avrupa yakasını temsilen Hasköy'lü Mustafa vardı o da inceledi ve okey verdi arabaya. Biliyorsun Mustafa nın ve Cenk in tecrübeleri bambaşkadır en azından benim tecrübelerime benzemez çok daha fazladır.
Cenk te babası çok ağır hasta olduğu için başından ayrılamıyor her an acil bir durum olabilir diye ama Tolga'nın geleceğini duyunca sağolsun babasını hasta yatağında bırakıp 2-3 saatliğinede olsa atladı arabasına geldi tanıştı eksperlik yaptı ve gitti. Hatta Cenk ben Tolga'yla bizzat tanışamadım ama telefonda birçok sohbetimiz oldu o adam 1000 km. yoldan gelirde ben dururmuyum iki elim kanda olsa yine gelir görürüm dedi. Mahmut kardeşimizde sırf Tolga'yla tanışabilmek için işini bıraktı geldi ve biraz sohbetten sonra apar topar işinin başına gitti.
Bizde 64 Ahmet'le birlikte elimizden geldiğince ağırlamaya çalıştık dostlarımızı.

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  

Son Düzenleme: 03/01/2008 22:13 By papatya54.
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
body kemal (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 475
graphgraph
Cvp:56 Oldsmobile 16 Yıls, 4 Ays ago Başarı: 3  
abi mustafa abim benim babama bir şey olmuş zannetmiş onun için biraz paniklemiş,zaten o akşam beraberdik bana sabah 7,30 da çıkacam dedi sen dükkanı bırakma dedi dayanamadım vallahi saat 5 te kalktım dedim ne olursa olsun bi süpriz yapıyım telefon edip onuda alıyım dedim oda haliyle paniklemiş abi sen bilmiyorsun ben saat 8.30 da yola çıktım ne yapayım işte dedik bi kardeşimizi görelim ama her şey nasip araba yolda kaldı moraller sıfır ben arabayı yapasıya kadar saat oldu 11 o saaten sonrada trafik falan e5 bayrampaşadan geri döndüm,yinede içimde bi eziklik var tolgaya

Son Düzenleme: 03/01/2008 22:13 By papatya54.
body kemal (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 475
graphgraph
Cvp:55 Oldsmobile 16 Yıls, 4 Ays ago Başarı: 3  
bu arada cenabı allah cenk in nezdinde bütün hepimizin ana babasına acil şifalar versin

Turgay (Kullanıcı)
Platinum Boarder
graphgraph
Amin hepimize body

kemalakel (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 653
graphgraph
Cvp:56Oldsmobile 16 Yıls, 4 Ays ago Başarı: 4  
papatya54 yazan:
Tolga merhaba;Ben 55 diye hatırlamışım konuştuğumuzdan 56 Oldsmobile imiş Turgay hatırlattı.Hayırlı olsun dileklerimi kardeşine de iletirsin ve resimlerini bekliyoruz.Selamlar işte sana 56 Oldsmobile dosyası:

Sedat'cim Merhaba, ben 55 Oldsmobile benim arabamin garaj arkadasi diye yazmistim hehalde seni o yaniltti.

Turgay (Kullanıcı)
Platinum Boarder
graphgraph
Kemal şu senin 56 nın garaj arkadaşını bir gün görmeye gidelim merak ettim

Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın