Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: Merhaba
KANBUR (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Merhaba 14 Yıls, 11 Ays ago Başarı: 0  
Herkese merhabalar ben Ali KANBUR Ankara,da oturuyorum ve kamyon _öforuyum daha önce 1976 v8 Otomatik bir nova'm vard1 baz1 tats1z olaylara maruz kald1m ve arac1m1 kaybettim uzun süredir tekrar bir nova hayalim vard1 çok _ükür ALLAH'a tekrar bi nova sahibi olmay1 nasip etti arkada_lar daha önce dediim gibi baz1 tats1z olaylara maruz kald1m ve arac1m1 ve ailemi kaybettim katbettim derken çok _ükür ölüm falan yok ama 17 y1ll1k bir evliliim y1k1ld1 ba_1n1z1 ar1tt1m özür dilerim neyse yeni bi ev kurduk falan bu arada kriz i_ yerim kapand1 6 y1ll1k emeimiz uçup gitti _uan _ükürler olsun kendi ya1mda kavrulup gidiyoruz ve geçenlerden izmirden 1978 nova ald1m kasa diri motor süper fakat kaporta ve dö_eme sorunu var maddi s1k1nt1lar1mda var fakat bu arac1 toplamak taksitle falanda olur ömür boyu binmek istiyorum bu yard1m1 olabilecek arkada_lar varm1 varsa beklerim [

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
Cvp:Merhaba 14 Yıls, 11 Ays ago Başarı: 31  
Ali Bey sitemize hoşgeldiniz;Allah bir daha yaşadığınız tatsızlıkları yaşatmasın ve gönlünüzdeki tüm güzelliklerle karşılaştırsın ve üstelik bu güzelliklerden biri olan amerikan arabasıyla da karşılaştırmış;Hayırlı olsun umarım gördüğüm eksiklikleri giderebilirsin.Bahsettiğin gibi arabanın ihtiyaçlarını taksitle yapan çıkarmı bilmem ancak bu sevda zaten uzun süreli bir maraton adeta ve bu süreçte Kaporta-boya ve döşeme olmak kaydıyla mevcut ihtiyaçların zaten süren süreçden dolayı doğal bir süreç yaratacak ve bu fırsatı olumlu anlamda sürdürürkende taksit öder gibi davranabilirsin;Sakarya'dan selamlar!!

KANBUR (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Cvp:Merhaba 14 Yıls, 11 Ays ago Başarı: 0  
Te_ekkür ediyorum evet bu süreç bencede böyle olacak gibi arac1m 1978 nova 250 L6 motor sizde kaporta,dö_eme ve motor aksam1 bulunurmu veya en ekonomik olarak nas1l ve nerden temin ederim bir profesyonel olarak fikir ve görü_lerinizi herzaman beklerim
SAYGILARIMLA

papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
Cvp:Merhaba 14 Yıls, 11 Ays ago Başarı: 31  
Ali Bey sitemizin ana sayfasında restorasyon bölümünü incelemişsinizdir orada da görüldüğü gibi bu işin genel anlamda tüm restorasyonunu yapıyoruz genel anlamda restorasyonu süren klasikler ve şaseden ayrılmış arabalarımız ve daha henüz elleyemediğimiz arabalarımız var; sen genede bölgende işi çözmeye çalışırsan istediğin tarzda bir süreç geçirebilirsin ve zaman senin içinde uygun olur işin takibinide daha kolay yaparsın zira Ankara'da bu konuda deneyimli ustalar mevcut bir iki araştırmayla ulaşabileceğine eminim; selamlar

Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın