Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
Herkese merhabalar - Tayfun AKGÜN (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: Herkese merhabalar - Tayfun AKGÜN
chevrolet60 (Kullanıcı)
Ne mutlu TÜRK'üm diyene
Gold Boarder
Gönderiler: 278
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Cinsiyet: Erkek chevrolet60@hotmail.com Bölge: İstanbul Doğum Tarihi: 1983-08-19
14 Yıls, 10 Ays ago Başarı: 0  
Herkese merhabalar, öncelikle klasik arabalara aşık olupta bu siteyi bu kadar geç farketmemden dolayı biraz utandım doğrusu. Serdar abi söylemese (bigshark) yine haberim olmayacaktı sanırım. Ben Tayfun AKGÜN 1983 Edirne doğumluyum, İstanbulda yaşıyorum. Ben gözümü rahmetlik dedemin 1960 Chevrolet Impala Sport Sedan'ında açtım, aşk o zaman başladı anlayacağınız. Dedem arabasını o kadar severdi ki kendiside kaportacıydı ve yıkama yağlama servisi vardı, bu yüzden arabasına çok iyi bakardı. İsmi de vardı arabasının, Ali derdi ona, beni küçükken yanına oturtur ve gaz, fren, debriyajı öğretirdi o arabada. Ancak ayrılmak zorunda kaldık, işler bozulduğu için arabamız satıldı. Beni en çok üzende zamanında arabaya 3 tane Renault 12 teklif etmişler ve dedem vermemiş arabasını, sonrada böyle bir olaydan yok pahasına satılmasıdır. Nerede olduğu hakkında da tek bildiğim arabanın 89-90 senesinde İzmir'e satılması ve renginin kırmızı beyaz olarak değiştirlmesi, sonrasını ve şu anını maalesef bilmiyorum. Şu anda herhangi bir klasiğim yok ancak aşk hat safhada bu güzelliklere karşı. Bu siteden birçok şey öğrenip, birçok büyüğümünde tecrübelerinden yararlanacağıma inanıyorum. Herkese keyifli forumlar dilerim.

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
14 Yıls, 10 Ays ago Başarı: 31  
Tayfun merhabalar;sitemize ve aramıza hoşgeldin;Amerikan Dünyasında olan arabalı arabasız olsun gönlünde sadece sevgisi, duvarında sevdiği marka ve modelin resmi,altında belki arabası veya senin gibi amerikanla geçmişi olan herbirimizin bir gün bir yerlerde buluşması kaçınılmazdı ve O gün belki de bugünmüş senin için;dedenle olan hikayen biraz hüzünlü bu sevdayı iyi bilenler; için umarım birgün gönlünde yaşattığın bir 60 Sport Sedana kavuşursun;şayet dedenin arabasının geçmiş evrakları varsa motor şase numarasından hala trafikte olup olmadığını çıkarabilirsin belki de şu an bildiğimiz bir arba ve de klasiksever bir dostumuzdadır.Paylaşımlarınla sitemize renk katacağından eminim; mesela 60'la olan resimlerini "Amerikanlar ve çocuklar" bölümümüze de ekleyebilirsin; sana tekrar hoşgeldin derken iyi forumlar dilerim Sakarya'dan sevgi ve selamlarımla Sedat Papatya.

hakan er (Kullanıcı)
Gold Boarder
Gönderiler: 289
graphgraph
14 Yıls, 10 Ays ago Başarı: 3  
tayfun burayada hoşgeldin

56cı

bigshark (Yönetici)
"Hic bir araba 57 Chevy Belair'den guzel degildir"
Yönetici
Gönderiler: 2370
graphgraph
14 Yıls, 10 Ays ago Başarı: 7  
Tayfun hosgeldin..

camaro76z28 (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 711
graphgraph
Herkesin bir yaşam hikayesi vardır, içinde klasiklerle ilgili olan anlar olunca hepimizin ortak paydası oluyor.
Tayfun arkadaşım, aramıza hoşgeldin.
Selamlar
Aydın Özdemir/Sakarya

1966belair (Kullanıcı)
Blair 66
Gold Boarder
Gönderiler: 283
graphgraph
Cinsiyet: Erkek erhanates964@hotmail.com Bölge: Düzce Doğum Tarihi: 1965-07-10
Merhaba Tayfun aramıza hoş geldin. Sizin gibi her genç kardeşlermizi amerikanlara duyduğun ilğiden, sevgiden dolayı tebrik ediyorum.Dierimki inşallah hayalindeki amerikana kavuşursun. selamlar..

Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın