Klasikarabalar.net Forumları
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?
76 pontiac coupe den herkeze saygılar.. (1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Aşağı git Cevapla Beğenilen: 0
BAŞLIK: 76 pontiac coupe den herkeze saygılar..
CANBON (Kullanıcı)
Junior Boarder
Gönderiler: 21
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
12 Yıls, 8 Ays ago Başarı: 2  
ARKADAŞLAR HERKEZE SELAM ÖNCELİKLE ARANIZA YENİ KATILMANIN MUTLULUĞUNU YAŞAMAKTAYIM..SİZE BİRAZ KENDİMDEN BAHASETMEK İSTİYORUM İSMİM CAN 1976 YILINDA İZMİRDE DOĞDUM ÇOK UZUN YILLARDIR MÜZİKLE UĞRAŞMAKTAYIM ELEKTRO GİTAR ÇALIYORUM..YAKLAŞIK 10 SENE KADAR İZMİRDE BİR ÇOK BARDA SAHNE ALDIK BELKİ TANIYAN ARKADAŞLAR VARDIR..REPERTOIRE DOGS İSİMLİ ROCK MÜZİK YAPAN BİR GURUBUMUZ VARDI İZMİRDE ÇALDIĞIMIZ MEKANLAR İSE BORNOVADA BERİ BLUES BAR..DUNGEON BAR OZZE VENUE GARDİAN BAR ALSANCAKTA İSE OPUS BAR MAVİ BAR KARŞIYAKADA İSE BÖCÜK BAR OLARAK EN TANINANLARINI SAYABİLİRİM.DAHA SONRA MÜZİK HAYATIMA İSTANBULDA DEVAM ETME KARARI VERDİM VE 2 SENEDİR BURDA YAŞAMAKTAYIM. REPERTOIRE DOGS UMUT KAYA TELEPOTİK FİSH AND CHİPS VE CİRCUS ÇALDIĞIM BELLİ BAŞLI GRUPLAR..KISA Bİ ÖZGEÇMİŞTEN SONRA GELELİM KLASİK AMERİKAN TUTKUSUNA ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ BİR GÜN BENDE SAHİP OLABİLCEKMİYİM DİYE HAYALİNİ KURDUĞUM KLASİK ARABALARDAN BİRİNE NİHAYET YAKIN ZAMANDA KAVUŞMANIN KEYFİNİ YAŞAMAKTAYIM ÖZELLİKLE COUPE AMERİKANLARA KARŞI MERAKIM VARDI SAHİP OLMAK İSTEDİKLERİM 69 VE 76 ARASI CAMARO..72 NOVA COUPE SS..PONTİAC FİRE BİRD EN SEVDİĞM KASALARDAN BAZILARI.ŞU AN ONLARA ULAŞMAM BİRAZ ZOR GÖZÜKSEDE..YİNE ÇOK BEĞENDİĞİM PONTİAC VENTURA COUPE YE NİHAYET SAHİP OLDUM ..ARABA KOLDAN OTOMATİK V 8 350 MOTOR CANAVAR GİBİ Bİ MAKİNE..FAKAT KAPORTANIN BELLİ YERLERİNDE YAPILMASI GEREKEN İŞLER VARDI BENDE ZAMAN KAYBETMEDEN RESTORAYSONA SOKMAK İÇİN SIKI Bİ ARŞTIMAYA GİRDİM BU SIRADA ADAPAZARINDA SEDAT ABİNİN YERİNİ KEŞFETTİM DAHA SONRASINDA KENDİSİNİ ARIYARAK TANIŞMAK İSTEDİĞİMİ SÖYLEDİM VE GİTTİM KARŞILAŞTIĞIMIZDA GÖRDÜĞÜM İLGİDEN İNANILMAZ MUTLU OLDUM KENDİNİZİ AİLENİZİN YANINDA GİBİ HİSSEDİYOSUNUZ ADETA SONRASINI BİLİYOSUNUZ ZATEN KISA Bİ ZAMAN İÇERİSİNDE HEMEN TEDAVİYE BAŞLADIK..ŞÖYLE Bİ KONYU TOPARLICAK OLURSAM ÖLMEDEN ÖNCE YAILMASI GEREKEN 2 ŞEY VAR BİRİNCİSİ KLASİK Bİ AMERİKAN ZEVKİNİ YAŞAMAK ..İKİNCİSİ İSE SEDAT ABİYLE MUTLAKA TANIŞMAK..ÇOK DEĞERLİ EKİBİNİDE UNUTMAMAK GEREKLİ TABİKİ.BAŞKA BİR ŞEYDE AMERİKAN ARABALARINA MERAKI OLUPTA ALSAMMI ALMASAMMI ÇOK MU YAKAR AZMI KAÇAR..GİBİ KAYGILARI OLAN ARKADAŞLARA TAVSİYEM ŞUDUR. ELİNİZE BİR CETVEL ALIN BİRDE KEÇELİ KALEM DAHA SONRA YAŞINI CETVEL ÜZERİNDEN İŞARETLEYİN Bİ SONRAKİ AŞAMADA TÜRKİYEDEKİ ORTALAMA YAŞAM SÜRESİNİ HESAPLAYIN CETVEL ÜZERÜNDE DİYELİMKİ 70 OLSUN..ARDAKİ FARKI ÇIKARIP İŞARETLEYİN SONRA BAŞ PARMAĞINIZLA VE İŞARET PARMAĞINIZLA ÖLÇÜN..AZ ZAMANINIZ KALDIĞINI GÖRÜCESİNİZ HAYALİNİZİ ERTELEMEYİN GÖRÜŞMEK ÜZRE SAYGILAR..

Moderatöre raporla   bağlandı bağlandı  

Son Düzenleme: 23/08/2011 18:22 By papatya54.
  Mesaj Yazabilmek icin uye olmak gerekmektedir.
papatya54 (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 23350
graph
12 Yıls, 8 Ays ago Başarı: 31  
Can merhaba sitemize ve aramıza hoşgeldin;hayatından bizler yani klasik amerikan dünyamız için dikkat çeken bir kesitini çok güzel anlatmışsın;sitemizde seninle özdeşen birçok konu başlığı bulacaksın "Müzik ruhun gidasıdır klasik bir amerikanda""hayallerin gerçeklik oranı"gibi müsai,t zamanlarda sitede gezinirken rastlarsın ama ben bunların _link_ini aşağıda vereceğim incelersin;güzel mekanlarda çalarak hayat ve mesleki tecrübeler edinmişsin belki birgün gurubunla biz klasikseverlerin bir toplantısında çalarsınız; bir cetvel çizgisiyle ortaya çıkan işaret ve baş parmak arası kadar kısa bir zaman diliminde insanlar isteklerini ertelememeliler sonuçlu amerikan aşkını sen 76 Pontıac Ventura Coupe ile sonlandırdın; umarım uzun yıllar beraber olup zamanı gelince gönlündeki başka güzellere de sahip olursun;inşallah yaz bitmeden Pontıac Ventura'yı sonbaharın güzelliklerine yetiştirerek sana teslim eder sende sevdiklerinle beraber gitar seslerine eksoz homurtusunu karıştırarak gönlünce binersin ;Sakaryadan sevgi ve selamlarımla Sedat Papatya;

http://www.klasikarabalar.net/klasika/index.php?option=com_fireboard&Itemid=384&func=view&id=3138&catid=5#3138

http://www.klasikarabalar.net/klasika/index.php?option=com_fireboard&Itemid=384&func=view&id=10731&catid=5

Son Düzenleme: 23/08/2011 18:27 By papatya54.
şenol (Kullanıcı)
Gold Boarder
Gönderiler: 234
graphgraph
12 Yıls, 8 Ays ago Başarı: 0  
merhaba can ebıı aramıza hos geldın arabanızı yakından gordum cokta duzgun bır araba motoru cok harıka desem yerıı varr buyuk buyukk mahsaalah ıyıı formlar

bigshark (Yönetici)
"Hic bir araba 57 Chevy Belair'den guzel degildir"
Yönetici
Gönderiler: 2370
graphgraph
12 Yıls, 8 Ays ago Başarı: 7  
Can aramiza hos geldin, keyifli paylasimlar dilerim. Insallah bir birlikteligimizde senin ve grubunun
canli performansini da dinleriz. Araban emin ellerde, hic merak etme en kisa yoldan en guzel sekilde
halledilecektir.

erdl k (Kullanıcı)
Mr. Caprice
Fresh Boarder
Gönderiler: 17
graphgraph
12 Yıls, 8 Ays ago Başarı: 0  
Naihayet aramıza benden sonra katılan biri oldu bende çok eski olmasamda hoşgeldin diyeyim. Aracında çok güzel görünüyor , o v8 sesine hayran olmamak mümkün değil başarılı bir orkestra gibi sanki gür gür gür gür müzik çalıyor. Güle güle kullanın .

Son Düzenleme: 24/08/2011 10:06 By erdl k.
CANBON (Kullanıcı)
Junior Boarder
Gönderiler: 21
graphgraph
12 Yıls, 8 Ays ago Başarı: 2  
yorumlarınız için çoook teşekkürler cümleten hoşbulduk

Yukarı git Cevapla
Sistem: FireBoardGönderileri Masaüstünüze Alın